Kartičkový update číslo... bůh/misusví

17. října 2018 v 10:20 | Nagasaki Nicolca |  Zápisky ze života jejího i blogového
Zdravím, vážení.

Protože se nesmírně miluju (haha), rozhodla jsem se přednarozeninově obdarovat a provedla jsem další kartičkový Shinhwa/Leo nákup. A co si budeme povídat, jsem z něj samozřejmě extrémně nadšená.

Inu, začněme sbírkou Leů. Z jejíhož rozširování jsem skoro tak hotová jako z rozšiřování sbírky Aronů (ve které mimochodem rovněž proběhly dvě párové změny, ale k tomu se dostanu).


Vše z CANVASU a kartička z Beautiful Liar (doteď nechápu, který Satan se do toho vložil, že se mi povedlo získat Lea) se ke mně dostaly primárně, čili rovnou z alb. O tom, že skoupím Leovy další kartičky jsem přemýšlela dlouho - já moc ráda přemýšlím až nevhodně dlouho - a ke konci září se konečně stalo: jednou Hades, jednou EAU DE VIXX.

Nevím ani proč, ale kartičky "navíc" omezuju výhradně na kartičky k albům, která vlastním. Jsem si na devětadevadesát procent jistá, že i kdybych našla úplně nádhernou kartičku svého oblíbence, ale neměla na polici album, ke které patří, nekoupím si ji. (Teď samozřejmě mluvím o oficiálních kartičkách. Falešní SuJuni za čtyřicet korun z Číny se nepočítají.) Protože na ni nemám právo či jak to správně nazvat. Je to úplně pošahaná filozofie, ale jistým způsobem se mi líbí. Takže se jí řídím. Tím pádem bych si teď mohla ještě pořídit Leovu ERROR a Boys' Record kartičku, ale popravdě, neplánuju to (a ještě víc popravdě, kdybych si někdy koupila další kartičku z Boys' Record, bude to buď Hongbinova nebo Hakyeonova (Hongbinova pro spokojenost mého zabiasovaného mozku, Hakyeonova proto, že je na ní prostě do-ko-na-lý)). Můj základní požadavek byl mít vedle růžovovlasého i tmavovlasého a blonďatého Lea. Což jsem splnila. Do jeho Hades kartičky jsem zamilovaná už skoro rok, u EAU DE VIXX jsem uvažovala i nad černou verzí, ale nakonec jsem koupila tu červenou (přispělo k tomu hlavně to, že právě ji mám doma). Na obou je nádherný, takže je to vlastně úplně fuk.

(upřímně, strašně by mě zajímalo, z jakého materiálu Pledis ty kartičky tvoří, že je můj skener tak strašně nenávidí...)

V kolekci samostatných Aronů, jak vidíte, žádná změna nenastala (ale beztak nastane s posledním NU'EST W albem). Jednoho pěkného dne jsem se ale zadívala na jeho párovou kartičku s Baekhem a napadlo mě: "Nebylo by hezké mít Arona s každým členem jejich podskupiny?"
Nad ARen kartičkou ke koncertu DOUBLE YOU jsem vzdychala už někdy před půl rokem. Zbožňuju tu fotku. Ono se stačí podívat na můj facebookový profil... a to nijak fanatický ARen shipper nejsem... Trvalo, než jsem se rozhoupala (taky už mohla být dávno vyprodaná), ale naštěstí se mi ji podařilo ukořistit. Dorazila mimochodem z Thajska. Kartička s JRem zase z USA. A ta s Baekhem v albu z Koreje. Úplně nejmezinárodnější sbírka, jakou vedu! :D


Nu, a Shinhwa! Pokračování v polaroidech! Ebay se mi pár týdnů v kuse snažil velice nápadně naznačovat, že vložení Minwooa a Dongwana do wishlistu je pro srágory, že si je mám co nejrychleji koupit. Netuším, co tím sledoval, ale byl velice neodbytný! A tak jsem podlehla. Však co, budu mít narozeniny.
Doufala jsem, že se mezi nabízeným zbožím zjeví i polaroidová kartička mého nejdražšího maknaeho, žel bohu marně. Mám tedy ze Shinhwy pět šestin, což je slušný výsledek, to ano, ale... nebudu lhát, absence Andyho mě štve. Opravdu dost. Nejdivnější na tom totiž je, že jeho polaroid jsem v prodeji vůbec neviděla. Minimálně dvě verze od každého člena ve výběru byly, jen Andy žádný. Ale co se dá dělat. Třeba se ještě někdy časem ukáže. Bylo by to od něj moc hezké.

...pac a pusu, Vaše Nagasaki
 


Komentáře

1 Nissa Nissa | 17. října 2018 v 13:51 | Reagovat

Tahle filozofie se mi líbí! Já měla narozeniny a ani jsem si nic nekoupila. A tohle je přece lepší, než utrácet za chlast, aspoň mi po tom nebude špatně, že jo... Přemýšlím, že si konečně pořídím kartičku Baekha, která mi chybí do Nu´Est sbírky (a mě to štve). A chápu, že si nechceš kupovat kartičky od alb, který nemáš - ono se to dá odůvodnit i prakticky, s mým štěstím bych si koupila kartičku, kterou bych pak dostala v albu, nebo tak...

...a jeden Aron ti chybí. Nebo možná víc, ale tohohle jsem si všimla, protože nad tou kartičkou jsem ochala fakt dlouho...

2 Nagasaki Nicolca Nagasaki Nicolca | Web | 17. října 2018 v 14:43 | Reagovat

[1]: Mně chybí spousta Aronů, bohužel. :D Velice toužím po zrcadlovém a transparentním z WHO, YOU. A samozřejmě bych nepohrdla ani zbylými třemi z W,HERE. Ale momentálně jsem ráda za to, co mám. Vlastnit čtyřikrát biase + třikrát napůleně (bože, to zní debilně...) je v mém případě _hotový_ zázrak!

3 Kim Lula Kim Lula | Web | 18. října 2018 v 20:25 | Reagovat

Ten pocit, že kdybych chtěla udělat sbírku mých kartiček, potřebovala bych to rozdělit tak na padesát článků minimálně... :D
Miluju ty SHINHWA polaroid kartičky! A z čeho jsou ty nuest, to netuším, ale jako... vypadá to velmi antidružně na elektroniku...

4 Nagasaki Nicolca Nagasaki Nicolca | Web | 19. října 2018 v 14:43 | Reagovat

[3]: Ale byla by to hotová kulturní galerie!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
https://i.pinimg.com/originals/c9/87/31/c9873125044cc659c232f647d5082e4a.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

아론 콱

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.