Jak milá děvčata druhý výsadní post na nickyalayle získala

24. září 2018 v 18:15 | Nagasaki Nicolca |  Zápisky ze života jejího i blogového

Pěkný večer, vážení a drazí.

Jak už jste si zjevně stačili všimnout, růžová a nickyalayla se osudově milují (ačkoli ani jedna z nich nechápe, jak k tomu došlo), takže o barevnosti nového kabátu bylo jasno dřív, než jsem mohla zvážit cokoli jiného. Na to konto jsem tedy prohlásila, že mám-li někým nahradit svoji nejosudovější Shinhwu, pak jedině takřka stejně osudovými Dreamcatcher. A stalo se.

Může vám to připadat jako malicherná prkotina, pro mě je to ale krok nesmírně významný. Jediná skupina, v niž jsem za sedm let svého kpopového dobrodružství byla ochotná nickyalaylu obléct, byla až dodneška výhradně Shinhwa. Koketuju s myšlenkou, že jednou tuhle výsadu věnuju i VIXX, realizace však zůstává ve hvězdách. Naopak privilegovat Dreamcatcher jsem nijak dlouhodobě neplánovala. Prostě přišel comeback a já byla v hajzlu. Co byla, pořád jsem!
A tak jsem prozřela. Zaslouží-li někdo druhý speciální skupinový post, jsou to právě tyhle slečny. Slečny, kterým mezi "mými" slečnami právě teď neoddiskutovatelně patří číslo jedna.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_l3otvk1nBd8drshv02tnMLIdwIvgxAVd.gif

Jak říkám, jsem nadšená. Jsem nadšená tak, jak jsem ze svého prvního comebacku byla jen u Shinhwy a VIXX. Něco, co se mi u děvčat ještě nikdy nestalo. Neznamená to, že bych u ostatních skupin nadšená nebyla, jenom... je to jiný druh nadšení, jestli mi rozumíte. Stejně krásný, ale méně zásadní.
Momentálně tedy desetkrát denně poslouchám What, které prokládám Chase Me, Good Night, Fly high a You and I (a Mayday, panebože, miluju tu písničku!), a mám definitivně rozhodnuto o svém narozeninovém dárku. Alone In The City totiž ve své sbírce alb velice nutně potřebuju. Pročež jsem usoudila, že Vánoce bych tentokrát mohla pojmout v dívčím stylu, konečně si pořídit The Boys od SNSD (a přestat o tom jenom žvanit) a Dreamcatcher doplnit druhým mini albem Escape The Era, o němž už jsem taky mluvila. Ano, plánovala jsem skoupit druhou a třetí část The Story of Light od SHINee (jen ty dvě, o repackage verzi nestojím a nestála bych, ani kdybych první část neměla doma). A udělám to, ne sice letos, ale udělám. Nejprve si ovšem potřebuju pořídit regál a přesunout alba z poličky do něj. Protože mi dochází místo, haha. A Story of Light jsou zatraceně objemná alba. Další dvě by se na poličku prostě nevešla. Takže až bude regál. A až bude regál, stane se z kpopové poličky manga polička. A tím se mi uvolní jedno patro v knihovně. Halelůja!

http://pa1.narvii.com/6557/c4c8c8dbd45c1baa1b90eb3ae5a352bc7736e009_00.gif

...pac a pusu, Vaše Nagasaki
 


Komentáře

1 Nissa Nissa | 1. října 2018 v 1:10 | Reagovat

I když jsou holky určitě super a na fotkách vypadají zatraceně dobře, víc se mi líbil předchozí layout. Tenhle je na mě moc nebarevnej. A holky neznám, což má asi taky velkou váhu. (A Shinhwa je Shinhwa, že jo.) ( A Story of Light chci taky. Jen nevím, kterou verzi. A pak taky móc jiných jejich alb...)

2 Nagasaki Nicolca Nagasaki Nicolca | Web | 1. října 2018 v 13:39 | Reagovat

[1]: Chceš se zasmát? Toto je na můj vkus ještě _moc_ barevný layout. Kdybych mohla celý blog obléknout do černé a ještě černější, nadšeně to udělám. S nějakou fialovou drobností...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
https://i.pinimg.com/originals/c9/87/31/c9873125044cc659c232f647d5082e4a.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

아론 콱

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.