Duben 2015

Dead arms - 7. díl

25. dubna 2015 v 21:10 | Nagasaki Nicolca
*Miluju vás, drahouškové. A Vaše komentáře (moc a moc za ně děkuji!) u minulého dílu mě neskutečně pobavily. Opravdu jste si mysleli, že bych Hyesunga zabila (tak brzo)? Ale no tak. Že by povídka opravdu skončila tak pitomě? Nebo že by pokračovala tím, že by Erika kromě Andyho šikanoval ještě Hyesung a do toho by jim křepčil Junjin? Stačí, že mýho muže Sung tyranizuje v alternativní realitě Školy prokletých... A aby to dělal ještě tady... tak zlá vážně nejsem.
PS: Na případné výhružky smrtí reaguji takto: Prosím, jak je libo, ale uvědomte si jedno - POKUD MĚ UVAŘÍTE/UKAMENUJETE/VYKUCHÁTE/ROZČTVRTÍTE atd. NEDOZVÍTE SE, JAK TAKHLE POVÍDKA SKONČÍ! Doufám, že si rozumíme.*


Škola prokletých - 18. díl b.

9. dubna 2015 v 19:29 | Nagasaki Nicolca |  Škola prokletých
•Odpusťte, že je druhá část o dost kratší, než bývá u ŠP obvyklé. Přemýšlela jsem, že bych tam zakomponovala ještě jeden úsek, ale nakonec jsem se rozhodla, že tím bude lepší začít kapitolu devatenáctou. Tak si to užijte. A děkuji za komentáře mých dvou nejdražších. Však ony ví.:)
PS: Snažně doufám, že už Vám Kyuhyun neleze na nervy... je to teď skoro pořád o něm, já vím... ale on je důležitá postava, chápejte...

Kdybyste snad náhodou někdo začal číst i jinou povídku (ne, nedělám si iluze, ale tak zázraky se občas dějí), než tu se kterou jste mě obeznámil v zápisu čtenářů, byla bych moc ráda, kdybyste mě o této skutečnosti dalším komentářem pod příslušným článkem informoval. Děkuji za pochopení.


Bias hlavního hrdiny s ocasem aneb když už vám povídka kecá i do layoutů

7. dubna 2015 v 22:08 | Nagasaki Nicolca |  Zápisky ze života jejího i blogového

Hezký večer, drazí a milí.

Hned zkraje se omlouvám svojí ženě. Opravdu jsem předpokládala, že tu vydrží déle. Jenže to bych nesměla být zmagořená ze Školy prokletých, haha. Prostě mě příliš ovlivňuje fangirlení postav nad jejich biasy. Minhovo a Jonghyunovo aneb Andyho vrchního fanklubu obzvlášť. No a pak taky Minwooova obsese Andyho ocasem. Ale o tom později.xD
Poslední impulz tomu ale dala TA fotka. Připomíná mi na ní Yesunga (což je naprosto šílený, protože Yesung si je s Andym podobnej asi jako Hyesung s Heechulem), jen tak mimochodem. Jo, ony oba ty jeho obrázky na layoutu jsou starý jak Metuzalém, ale stejně jsem neodolala. Protože prostě... aww! A navíc, Anďouš vypadá pořád stejně, tak co.
(Ano, a neodolala jsem ani tomu citovat jeho poslední (a můj nejoblíbenější) part v MEMORY.^^)


Fajn, a teď tedy ke Škole prokletých, k Minwooovi a Andyho ocasu. (Protože jednorázovky jsou zlo. A protože v hlavním příběhu se tyhle momentky nejspíš ani neobjeví.)
Nalistujte postavy ŠP, vyberte Shinhwu. A jak můžete vidět, Andy a Hyesung nám tu hrají démony, přesněji sirény. Nebo jak vysvětloval Hyesung sedmiletému Junjinovi:

HS: "Já jsem totiž siréna."
JJ (zmateně): "Siréna? Co to je?"
HS: "Uhm... znáš pohádku o malé mořské víle?"
Junjin přikývne.
HS: "Tak siréna je ta mořská víla."

SHINHWA wallpaper 4

2. dubna 2015 v 13:04 | Nagasaki Nicolca |  K-POP
Znáte to... když chce váš monitor novou tapetu, nemáte šanci...

http://orig14.deviantart.net/7b77/f/2015/092/1/b/shinhwa_wallpaper_4_by_nicolca94-d8o2x2b.jpg
https://pa1.narvii.com/6799/31af36ad2124fd3650a5e46e6e8f86fd2580e7d5_hq.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

周觅

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.