Listopad 2014

A protože už tu dlouho nebylo to nejkrásnější, co Jižní Korea dala světu...

27. listopadu 2014 v 22:29 | Nagasaki Nicolca |  Zápisky ze života jejího i blogového

Pěkný pozdní večír, mládeži.

Brátnadpisy vážně většinou není dobrý nápad, haha, ale tenhle je zatraceně, opravdu ZATRACENĚ nutné brát vážně. Protože Minho. A ten je důvod sám o sobě. No skoro jako Minwoo. (Minwoo je teda o něco "větší důvod sám o sobě", ale to je věkem. To víte, ten víc jak desetiletý věkový rozdíl totiž dělá s "důvody" divy.xD)
Tu rolákovou fotku mám v počítači už nějaký ten pátek staženou a chtěla jsem si s ní udělat wallpaper, ale to se mi jaksi stále nedařilo, tak jsem toho nechala. No ale jak jsem dneska otevřela soubor s Dead arms a napsala asi pět vět, řekla jsem si, že udělám layout s Minhem. Ne, neptejte se, jak jsem k tomu došla, když v Dead arms se Minho vůbec nevyskytuje a ani vyskytovat nebude. Vlastně se sama divím, že to neschytal spíš Zhoumi. Začínám na něm totiž být lehce závislá, haha. (Až je to trochu děsivé. Pro něj.) No, ale rozhodla jsem se pro Minha. A tak jsem otevřela PhotoFiltre, pustila si k tomu alba The Return a The Classic od Shinhwy a M+TEN od Minwooa a vzniklo toto. Černofialové. Protože černá a fialová jsou mé nejoblíbenější barvy. A ke komu jinému je přiřadit, než ke svému ultimate biasovi, že.:)
Ať si tvrdí kdo chce, co chce, pro mě je Minho prostě ten nejkrásnější Korejec vůbec. (Takže se Siwonem, T.O.Pem (ačkoli jsou to krásní chlapi) a nějakými maníky z EXO na mě nechoďte.) A Eric hned druhej nejkrásnější, jasně.xD (Čekejte s ním layout v lednu... to Shinhwa vydává dvanáctý album.) A vím, že to není vůbec objektivní hodnocení. Ale v případě biasů po mně nějakou objektivitu ani nemůžete chtít.

V pondělí je prvního prosince a zkouškový pomalu ale jistě začíná klepat na dveře. A já začínám chytat lehké tiky, hehe. (Na test z japanistiky jsem se přihlásila hned do prvního termínu, 9. 12. No, asi bych se měla učit nebo co.)

...tož pac a pusu, Vaše Nagasaki

Hra s ohněm - 17. díl

23. listopadu 2014 v 1:40 | Nagasaki Nicolca
►Přináším Vám předposlední, sedmnáctou kapitolu Hry s ohněm. A řeknu to na rovinu. Trvalo mi to tak dlouho proto, že se mi nechtělo ji psát. Tak už to víte. Opravdu jsem se tomu snažila vyhýbat. Nemám ráda konce, víte? A navíc, protože tohle JE prakticky už konec, chtěla jsem, aby to bylo dokonalé. Haha. Ale to není. Ani trochu. Vlastně nejsem s touhle kapitolou vůbec spokojená. Jenže s takovou by nespatřila Hra s ohněm svůj závěr nejspíš nikdy, a proto Vám tu tenhle díl zveřejňuju v půl druhé ráno, hned po dopsání. A ačkoli mně se nelíbí, pokud se bude líbit někomu z vás, budu jenom ráda.
Věnováno mým drahým, které komentovaly minulý díl. Díky, děvčata.:)◄

https://pa1.narvii.com/6799/31af36ad2124fd3650a5e46e6e8f86fd2580e7d5_hq.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

周觅

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.