Červenec 2014

Škola prokletých - 15. díl a.

17. července 2014 v 11:03 | Nagasaki Nicolca |  Škola prokletých
•Zázrak! Po více než půl roce vám Nagasaki přináší první část (druhou dostanete možná pod stromeček) 15. kapitoly ŠP! (Nesnášíte mě. Já vím. Ale já sebe taky. Tak můžeme nadávat společně.) Kdo si ještě pamatuje, o čem tahle povídka je, dostane bonbónek!xD
Tadyhle v předkecu minulého dílu jsem sepsala stručný popis dosavadního děje a protože nejsem tyran (nééé, vůbeeeec), zrekapitulujeme si, co se stalo minule. Takže:
Minho Yesungovi vyjeví, co zjistil z poslední vzpomínky - a to, že byl Sung před šedesáti lety Min Hovým přítelem. Minho ví, že Yesung nemůže Min Hovi zapomenout, že znenadání a bez jediného slova zmizel z jeho života, a poví mu pravý důvod jeho činu - démon Choi Min Ki, který byl do Min Ha beznadějně zamilovaný, vyhrožoval, že pokud Min Ho se svým přítelem nezpřetrhá veškeré styky, on si Sunga najde a zabije ho.
Minho se dozvídá svou skutečnou totožnost - je reinkarnací lidskosti Choie Min Ha. Démoni své lidskosti často bez milosti zabíjí, ale podle Yesunga Min Ho takový není. Co víc, Minho a Min Ho ovládají dvě zcela odlišné magie - živý oheň a mrtvý oheň - což je více než neobvyklé. Pro svět démonů i daemonů (těch, kteří chrání lidskosti před jejich démony) představují obrovskou hrozbu, protože kdyby se spojili krevním poutem a jeden z nich by zemřel, veškerá jeho síla by automaticky přešla na přeživšího - vznikl by tak démon s mocí nad ohněm (oheň je jediný živel, kterého se démoni bojí), prakticky neporazitelná bytost. Kromě toho mu Yesung a Jonghyun prozradí, že většina školy je pod nátlakem dvou démonů, kteří kují pikle, jak získat území akademie pro sebe.
Minho pomalu začíná tušit, kdo je jeho daemon. Daemony totiž provází bytost zvaná Stín a ta do doby, než daemon odhalí svou pravou podstatu, zůstává ve zvířecí podobě.
No, dál už se nic extra vážnýho neřešilo - zjistili jsme, že Jonghyun je Min Hův osobní majetek, Min Ho je nymfomanka a Yesung je zapálená fanynka démonského vévody Erika Muna. (Skoro větší než já, haha.)
Ve druhé části minulýho dílu stojí za zmínku jen dvě věci: zaprvé to, že nám Zhoumiho kamarádka Victoria na kafi ochotně odhalila, že Mi v prváku chodil s jistým Nichkhunem Horvejkulem. Zadruhé, tajemný chlápek, co Zhoumiho celou dobu v kavárně sledoval, a pak zmizel jako David Copperfield.*v křeči*
Přeji pěkné počtení.^^
PS: Jestli si myslíte, že tím, že nebudete komentovat, mě donutíte přidat vám další část dřív, zatraceně MOC se pletete.•


A bias č. 4 řekl: "Dost už bylo Erika!"

11. července 2014 v 22:30 | Nagasaki Nicolca |  Zápisky ze života jejího i blogového

Pěkný večír vinšuju, miláčkové moji.

Nu, jak vidíte, vyměnila jsem jednoho amerického Korejce za druhé amerického Korejce. (Ale žádné obavy, Eric se tu jistě zase co nevidět ukáže.xD) (Hmm, příští layout by mohl být s Andym, ať už teda využiju všechny americko-korejský chlapy v bias seznamu...) (A pak bychom mohli plynule přejít k americko-čínským Thajcům a kanadským Tchajwancům...) (A proložit je Erikem... *mlátí hlavou o postel*)
Takže Aron. To malé a krásné a rozkošné (ale naštěstí pořád starší než já), co neustále zanedbávám. A pak si na něj vzpomenu, hodiny prohlížím fotky a videa a můžu se uvzdychat. Haha. (To je normální. Já vzdychám nad každým pěkným Asiatem. A pokud je to bias, je to totálně v háji. A pokud je to jeden z těch extra biasů, tak dvojnásob. Věřte, že byste nechtěli vidět, co předvádím při pohledu na Minha, Zhoumiho nebo Erika. A Yesunga. To je VÁŽNĚ extrém.) Mám pocit, že kdykoli Rona vidím, trpím akutním nedostakem kyslíku... měla bych si asi pořídit kyslíkovou bombu. Po jistotu.

Víte, fakt by mě zajímalo, jak já to jen dělám, že si ze skupiny NIKDY nevyberu za největšího oblíbence toho, kdo je v klipech nejvíc vidět (Minho? Leda v mým toužebným snu. (A to je visual, doprdele!) Zhoumi nebo Yesung? Bohužel, nejsou Donghae ani Siwon. Eric? Minwoo je přece hlavní celebrita! Aron? Haha.*cynický smích* Sooyoung? Možná v příštím životě. Victoria? Sorry, SM uzurpuje veškerý screentime pro Krystal a Sulli.
...
...
...
Vážně, mám pocit, že jen 2PM mají vcelku fér rozložení.).
Uhm, a taky slyšet, ale to mě sere většinou jen v případě Zhoumiho. (Hlavně proto, že po Break Down jsem nabyla naivního dojmu, že SM už KONEČNĚ pochopilo, jaký hlasový poklad v MiMim má, ale jak se zdá, byl to opravdu JEN dojem.) Ovšem z toho nejnovějšího songu od NU'EST chytám taky lehké tiky. To už si rovnou mohli Ren s Minhyunem nazpívat duet!

No nic, tak já zase jdu.

...pac a pusu, Vaše Nagasaki
https://pa1.narvii.com/6799/31af36ad2124fd3650a5e46e6e8f86fd2580e7d5_hq.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

周觅

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.