Říjen 2013

"Nemluv s mým penisem, jako kdybych tu nebyl!"

29. října 2013 v 21:48 | Nagasaki Nicolca |  Zápisky ze života jejího i blogového
(tuhle hlášku si nechám patentovat!xDxDxD)

Zdravím, mládeži.

Tak jsem se v sobotu přestěhovala. A mám svůj vlastní pokoj. Po devatenácti letech. Hehe. No, a taky jsem byla čtyři dny bez internetu. Krize toto. Za tu dobu jsem stihla dočíst knížku, začít skládat puzzle (a od toho sezení na zemi mě bolí zadek jak čert), načmárat si do psacího deníčku přebal Zrůdy, po sté se podívat na Bishonena a poprvé shlédnout Norské dřevo (kde mi z nějakého neznámého důvodu Kenichi Matsuyama ale fakt neskutečně připomíná Kyuhyuna), pokračovat ve svém projekto-referátu do hudebky o Shinhwě (při čemž jsem si s hrůzou a studem uvědomila, že si nepamatuju, ve kterém měsíci se narodil Minwoo), kvůli kterému jsem si stáhla pár jejich písniček a videí a v těch čtyřech dnech si je pouštěla pořád dokola, takže věřím, že kdyby nebyla korejština tak pošahanej jazyk, umím Venus a This Love odkrákorat už snad i pozadu xD. Nu, a protože múza je mrcha a krize byla opravdu veliká, začala jsem psát jednorázovku ke Škole prokletých (mimochodem, vlastní ŠP je stále ve stádiu hluboké stagnace). Poněkud v ní poskočíme v ději (i postavách) a něco málo vám vyspoileruju, ale věřím, že vašimi životy to nijak neotřese.xD Pracovní název zní: "Srdceryvný výplach Minwooovy duše aneb RicMin aneb pár, co je depresivnější než RicDy" *v křeči*
Nu, a konečně k penisu. Teda k nadpisu. Víte, děti, když se nudím, vymýšlím prasečinky a debilovinky, nad jejichž obsahem by si normální člověk rozmlátil hlavu o libovolný tvrdý předmět. Nejčastěji ke ŠP, přirozeně. Ta je pro to jako stvořená. Ale zpět k věci. V noci z neděle na pondělí jsem před spaním opět přemýšlela nad prasečinkama a nějak se z toho vyvrbily prasečinky s penisy v hlavních rolích. Ehm, ale v samotné povídce je samozřejmě nikdy nepoužiju, protože soutěž Miss Penis a Min Hovo seriózní debatování s Erikovým nádobíčkem ("Nemluv s mým penisem, jako kdybych tu nebyl!") by asi rozdýchal jen málokdo.*na zemi*

...tož pac a pusu, Vaše Nagasaki

A už je to tu zas

19. října 2013 v 17:47 | Nagasaki Nicolca |  Zápisky ze života jejího i blogového
19. 10.
Celkem pěkné datum, nemyslíte? Pro mě takové... melancholické. Jelikož znamená, že dnešním dnem jsem zase o rok starší. A je to smutné. *povzdech* Ano, děti, ten narozeninový negativismus, co mě provází od mých šestnácti a loni dosáhl vrcholu, mě stále nepřešel.
Už jsem věkově předehnala většinu postav, které jsem za svůj život vymyslela. A to mi to v době jejich zrodu připadalo nemožné. Haha. Bože, jsem stejně stará jako Death. Můj vlastní nejmilovanější hošík, co vypadá jako děvče. Poslední dobou nad Fantastic Magic hodně přemýšlím... a taky nad souvislostmi mezi ní a Školou prokletých. Víte, kdysi dávno jsem si z legrace vymyslela jména herců, kteří jakože hrají postavy FM. No, a teď jsem se k nim vrátila, přiřazuju je k postavám ŠP a v duchu si vytvářím jejich životy. Vtipné je to. Opravdu. Moc mě to baví. Ačkoli jsem stále nějak nedomyslela, jak můžou Evropani hrát Korejce (protože Asiatů je tam možná tak čtvrtina... a z toho drtivá většina Japonci)... asi mají spešl kouzelnej make-up, co z nich dělá Korejce. A steroidy, co dělají z pánských žen muže. Protože tatáž osoba "hrající" Deatha a Kyuhyuna nebo Benriela a Erika musí být opravdu herec s abnormálně velkým H. Kekeke. Ať žije nekonečná síla lidské fantazie, fakt že jo.
Neřešte to. Jsem divná osoba.xD

PS: Omlouvám se za momentální neaktivitu. Jsem utahaná. Škola mě vydeptává. Ale snažím se pokračovat ve ŠP. Skutečně snažím. Kdy však spatří světlo jiného světa než toho wordového je bez nadsázky ve hvězdách.

...pac a pusu, Vaše Nagasaki

SHINHWA's RicDy wallpaper

5. října 2013 v 17:05 | Nagasaki Nicolca |  K-POP
Víte, jak Nagasaki nejúčinněji přimět změnit wallpaper Erika? Jednoduše. Navrhněte jí, ať udělá wallpaper RicDyho!xD *na zemi*

http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2013/278/5/f/ricdy_wallpaper_by_nicolca94-d6paieg.jpg

SHINHWA's Eric wallpaper 2

3. října 2013 v 20:54 | Nagasaki Nicolca |  K-POP
Světla. Kamera. Akce! Vážení a milí, roztáhněte červený koberec. Přichází hvězda mého srdce. Což znamená, že dnešním dnem slavnostně ukončuji tuhle sérii Shinhwa wallpaperů.

Eric, vlastním jménem Mun Jung Hyuk, SHINHWA 4D leader a rapper, CEO Shinhwa Company, pan herec, nejepičtější crossdresser celého korejského hudebního průmyslu s ještě epičtějším než epickým aegyem, Hyesungův (protože není nic dokonalejšího než RicSung) a Andyho (protože není nic sladšího než RicDy) muž, Junjinův taťka... no, a co je nejdůležitější: můj bias č. 3... nebo jinak: Shinhwa bias no. 1.
Víte, že podle fanynek je Eric nejhezčí člen celé skupiny? Nedivím se. Pro mě jsou on a Minho už na první pohled ti vůbec nejhezčí Korejci.
..
..
A víte, že Eric umí zpívat? Já to totiž až do nedávna nevěděla.xD Ale našla jsem video z kdysidávného koncertu, kde zpívá. Jako zpívá. Fakt.
..
..
A drb na závěr: Víte, že Eric je Andyho nejoblíbenější hyung?^^

http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2013/276/c/7/eric_wallpaper_2_by_nicolca94-d6p2fhr.jpg

SHINHWA's Dongwan wallpaper

2. října 2013 v 20:24 | Nagasaki Nicolca |  K-POP
Tož pokračujem' v krasojízdě... nebo spíš míříme do finiše.

Kim Dongwan, pan vokalista, stejně jako pan herec (co Erikovi docela úspěšně šlape na paty) a módní terorista č. 2, jehož úsměv a oslnivě bílý chrup by mohly z fleku dělat reklamu na zubní pastu.xD
Tak jo, a teď se bez mučení přiznám: Mám Wana ráda, fakt mám, jelikož Shinhwu zbožňuju jako celek, ale... nepřirostl mi k srdci tolik jako zbylých pět členů. Nevím, čím to je... vždyť on je krásnej, vtipnej, úžasnej zpěvák... ale je to tak. Tudíž žádný Shinhwa bias no. 6. Prostě jen... Dongwannie.
PS: Což mi připomíná, že jsem Wanovi v ŠP stále nepřihodila žádnou ženu (čtěme: muže, respektive hocha... v rozmezí 16 - 18 let)! Do háje! Jedna běhna vedle druhé to tam je a já pro něj stejně nemám ženu! (to bude tím, že ty dvě největší už si zabrali Minwoo a Junjin... (a tu úplně největší Eric... ta ale odporuje zmíněnému věkovému rozmezí, a proto musí být v závorce *pod stolem*) no, ještě je tam Reník... ale Reník není běhna (on tak jenom vypadá)... a Key je Onewova věrná žena... a Donghae nespí s nikým jiným než se Siwonem (bohužel pro něj)... a Taemin... ehm, Taemin... *představa Dongwana a Taemina v jedné posteli* bez komentáře, děcka)

http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2013/275/8/6/dongwan_wallpaper_by_nicolca94-d6oy8mf.jpg

SHINHWA's Hyesung wallpaper

1. října 2013 v 21:14 | Nagasaki Nicolca |  K-POP
Ha! První článek za říjen!
A to s HYESUNGIEM v hlavní roli!
Což znamená... ještě chybí dva. Dongwannie a Eric. A Eric bude ten poslední. Protože až udělám Erika, jak se znám, nebudu schopna ho už za jiného Shinhwa pána vyměnit... takže mi bude na monitoru trůnit do doby než... třeba udělám další wallpaper Shinhwy.xD Anebo Minha... protože ten jsem ještě nestvořila... a je mi za to hanba.

Shin Hyesung aneb Shin Brief čili Shinhwa's beautiful angelic voice, Erikův soused a (zlá) žena v jednom (co se věčně tváří, že Erika nemá ráda... ale mě stejně neoblafne!xD), Junjinova mamča (a jakékoli poznámky o JinSungovi (např. v jisté povídce) okázale ignoruji, jasné?) a můj drahý bias č. 8, tj. Shinhwa bias č. 2.^-^

http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2013/274/a/a/hyesung_wallpaper_by_nicolca94-d6otfdk.jpg

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

☽ ☽ ☽

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.