Únor 2013


Škola prokletých - 11. díl a.

17. února 2013 v 17:15 | Nagasaki Nicolca |  Škola prokletých
•Tak, a je to tu! Další díl Školy prokletých! Jásejte se mnou! A připravte se na to, že:
1) Tahle kapitola je dost... divná. A zmatená. Aspoň mě tak přijde. Ale vězte, že všechno nejasné bude dříve či později vysvětleno.
2) Premiérově tu máme mini roli pro hostující hvězdu: Taa z EXO-M. Jo, a zmínku o Krisově make-upu...
3) Všeho všudy tu pořádně vystupuje asi osm lidí, což je na moje poměry hodně divný...!
Mé věnování patří především Luczaidě, Barice, kuliskovi a Hatachi. A pak taky samozřejmě sestšičce Yuko a mé nejdražší Sasazaki.
Užijte si díl!•


Girls' Generation's Sooyoung wallpaper

12. února 2013 v 21:38 | Nagasaki Nicolca |  K-POP
Zdravím, lidi!
Píšu, vážně, sice pomalu, ale píšu. A blížím se ke konci první ze dvou plánovaných částí. Takže si ještě počkáte, hehe.
Uhm, takže podle mých výpočtů se Eric na ploše ohřál přesně jeden měsíc a jeden den.xD Popravdě, myslela jsem, že vydrží dýl. No, ale zato tam byl celý ten měsíc v kuse. Žádný střídání s Zhoumim. Nebo Kyuhyunem. Nebo Yesungem. Čestný pionýrský!
Každopádně, já dneska znenadání dostala chuť trochu ten černobílý (čtěte: víc černý než bílý) monitor rozveselit. Ano, růžovou a žlutou.*padla* Hlavní "atrakcí" je ovšem samozřejmě má překrásná a milovaná Sooyoung. To abych zas jednou mohla slintat nad ženskou a připadat si jako lesbička (ale jen tak mezi námi, ve skutečnosti jsem asexuál)...xD

http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2013/043/b/3/sooyoung_wallpaper_by_nicolca94-d5upq4h.jpg

Just QMi

2. února 2013 v 18:35 | Nagasaki Nicolca |  The School of Cursed
Hehe, teď si určitě myslíte: "Fláká se a nepíše!" Teda... v podstatě je to pravda, ovšem pochopte, musela jsem se nějak... rozptýlit. Protože z toho přemýšlení a přemlouvání múzy ke spolupráci už mi hrabe.
Ehm, jak tak koukám, nikde jsem nezmínila, že uniformy na Akademii Černých bratří jsou barevně oddělené - hádáte správně - podle živlů. Takže vodní mágové mají kravaty a lemy saka modré, ohniví mágové červené, zemští zelené a vzdušní šedé. No, a ty zbylé speciální odrůdy podle barvy své magie. Jako třeba Taemin a Reník (SPOILÉÉÉÉR) alias ledoví mágové bílé.*drbe se na hlavě* Chápete, že jo?
Kdysi jsem kdesi viděla zajímavou diskuzi o tom, zda je lepší název páru "KyuMi" nebo "QMi".xD Sama nevím, ovšem začínám podezřele tíhnout k té druhé variantě, protože když na Google zadám fanfikce na "KyuMi", najde mi ten miláček povětšinou spíš všechno možné (i nemožné) na "KyuMin" - a má nálada klesne na bod mrazu (sorry, Sungmine, ale to se fakt musíš nasrat úplně všude?!).=P No, každopádně, hodlám podobnou diskuzi promítnout i ve ŠP... diskuzi o zkratkách pairingů.*mrtvá* Můžete se těšit např. na ryze teoretický a z absolutního zoufalství stvořený pár Henry/Andy. Naštvaný Hyesung holt umí lidi, respektive lidi měnící se v kočky, dohnat k opravdu neuvěřitelným myšlenkovým pochodům...xDxDxD

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2014/234/0/9/094dc8bf578db54b009d0e62bbe6994e-d5tkojd.png
*Kyuhyun & Zhoumi*
https://pa1.narvii.com/6799/31af36ad2124fd3650a5e46e6e8f86fd2580e7d5_hq.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

周觅

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.