Květen 2011

Half-demon Haruna

29. května 2011 v 12:40 | Nagasaki Nicolca |  Other
Dlouho jsem dumala nad tím, do které rubriky ji zařadím. Pak jsem si vzpomněla, že mám rubriku i na jiné postavy.xD


Jednoho pěkného dne (si v polovině 1. série) si Haruna zničehonic povzdechla, že je velká škoda, že Makoto nemůže z druhých dělat démony. On se naprosto nechápavě zeptal "Proč?" a ona s rokošným úsměvem odvětila, že by se chtěla stát jeho démonkou. A pak ji napadlo jiné řešení. Když ne démonka, tak aspoň půldémonka. Makoto ji zarazí, možná by mu jako "jeho" poloviční démon byla bližší a taky by byla mocnější, ale zároveň taky zranitelnější. Jako příklad jí předhodí Renena, taky byl nesmrtelný Věrný, ale Makoto ho, jako vyšší démon, dokázal zabít. Haruna však trvá na svém, a tak Makoto s povzdechem kapituluje, s tím, že si to ještě nechá projít hlavou. A zajde se (ač nerad) poradit za Iasonem. Ten nechápe, co řeší, když Haruna tak hrozně chce, ať jí vyhoví. A Haru si to vážně nerozmyslela, tudíž se stala prvním a zatím i posledním Makotovým půldémonem.
**Když kuknete na obrázek, zjistíte, jak se pozná takový poloviční démon - ano, díky tomu obrácenému pentagramu**

http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/i/2011/149/0/3/half_demon_haruna_by_nicolca94-d3hht4q.jpg

Aridhne

23. května 2011 v 20:25 | Nagasaki Nicolca |  Angels
Chm, zítra máme ve škole přednášku - o školství, pravděpodobně. Třeba neumřu nudou, jistí mě to, že nějaká část prý bude i o Japonsku.*_*

Když se tak dívám na ten obrázek, napadá mě "Můžou vůbec archandělé nosit takový výstřih?" Asi jo. A kdyby byla Ar méně upjatá, mohla by se pěkně nakrucovat před Benem. Ale - dokud jsou andělé nahoře v Nebeském království *Benriel (protočí oči): Lepší název jsi vymyslet fakt nemohla.*, moc se s emocemi netrápí, nepociťují žádné velké potřeby. Ničeho. Ale když nějaký čas stráví na Světě Středu *Ayame: Takový trhlý název! Kdo to vymyslel? Aha, Nagasaki, to se není čemu divit...*, začnou "něco" cítit. Tzv. hloupé lidské emoce.^^A to se Aridhne moc nepozdává. A co teprve když zjistí, že Benriel není jen sobecký narcis - začne ho mít snad i ráda. Ráda... není to už dost?! Ruby jí však na otázku, co je to za pocit, který má, kdykoli Bena uvidí, s úsměvem odpoví, že zřejmě láska.
*Aridhne: Láska? K čemu je láska? Provází jí jen bolest a utrpení. Je to dobrovolné mučení. Už tolikrát jsem viděla, jak takové velké lásky končí. Nebo... může to být i jinak?*

http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2011/143/9/a/aridhne_by_nicolca94-d3h1a88.jpg

Reim - Dead Angel's raven

21. května 2011 v 20:18 | Nagasaki Nicolca |  Other
Hallo! Konečně vám můžu představit Deathova havrana! Myslíte, že jsem se dala na kreslení zvířat? Ale prosím vás!


Reim byl kdysi dávno člověkem. Život moc veselý neměl a zemřel velmi mladý. A jeho duše se zreinkarnovala do těla havrana, vůdce všech havranů, poslů smrti, a rádce Mrtvých Andělů. Kdyby chtěli, stal by se jejich bojovníkem. Jenže Mrtví Andělé ztrácí své emoce, necítí ani strach, ani bolest. Prostě nic. Tak proč by měli mít nějakého ochránce? A tak chladnokrevně myslící Andělé byli dříve či později zavražděni.
Nynější Mrtvý Anděl však se ztrátou citů zarputile bojuje a vzdát se jich nehodlá. A jeho duše (a srdce) Reima v momentě smrtelného nebezpečí povolala jako bojovníka a jemu se tím vrátila jeho lidská podoba.
Reim svou povinnost bere skutečně vážně. Má Deatha velmi rád a kdoví proč mu hrozně připomíná jeho bratra.
PS: Ačkoli vypadá jako člověk, ostatní o něm stejně většinou mluví jako o havranovi.^^

http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2011/155/2/9/reim_dead_angel__s_raven_by_nicolca94-d3gv5f9.jpg

Když si síly, démoni a andělé nedávají pozor na pusu... aneb perly z 1. a 2. série

20. května 2011 v 20:08 | Nagasaki Nicolca |  All
1. série

Ruby (o Sarmaelovi): Třeba si tím, že tak prahne stvořit bezchybný svět, vybíjí vlastní komplexy.
Benriel: Možná na tom něco bude. On vážně trpěl tím, že není tak krásný jako já.
Ice (s drzým úšklebkem): Nerad to říkám, mocný archanděli, ale trpíš chorobnou sebeláskou. A bojím se, že na ni lék neexistuje.


Ice: A kdybych se snažil opakovaně podřezat si žíly, skočit z mostu nebo pustit si plyn, pustili by tě z toho andělského vězení nadobro?
Dastiel (s chladnokrevným úsměvem): Jestli se pokusíš spáchat sebevraždu, osobně tě zardousím dřív, než to stihneš udělat.


Makoto: Ještě jednou na mě sáhneš a podpálím ti vlasy!
Iason (zděšeně): Ne! Vlasy ne!!


Ewana: Tak, hele buďte upřímní. Jak to mezi váma doopravdy je?!
Iason (pokrčí rameny): Miluju ho.
Makoto (probodne ho pohledem): Nesnáším tě!


2. série

Hiro(zamyšleně): Nevadí Vám, že spíte s dvakrát oživenou mrtvolou? *mluví o sobě*
Dall: Ani ne. Přežil jsem označení pedofil, přežiju i nekrofila.


Dastiel (kajícně): Omlouvám se. Byl jsem k tobě moc přísný. A řekl jsem opravdu hnusné věci. Odpustíš mi?
Makoto (vyvedený z míry): Myslíš to vážně?
Dastiel: Samozřejmě. Bude to znít strašně otřepaně a jako sebrané z červené knihovny, ale - nemůžu bez tebe žít. Prostě to nejde.
Makoto (popotáhne): Ne-není to proti všem pravidlům? Přece jen jsem přijal Polibek Temnot a to co jsem udělal...
Dastiel: Kašlu na pravidla. Komu bych se zpovídal? Archandělovi, který pravidla stejně nedodržuje. Ale jestli se vůči Iasonovi cítíš nějak-.
Makoto (vyhrkne): Ne! Iason je mi ukradený! Může zuřit, jak chce. Stejně ho poslouchat nikdy nebudu!


Shellane (o Mayře): Hm, nevadilo by mi vidět ji v bikinách...
*Blood souhlasně přikývne*
Ayame (zaječí): BLOODE!
Blood: Co??
Ayame: Mayra je holka! On mluví o holce!
Blood: Já vím.
Ayame (dramaticky): Držte mě, asi omdlím!
*přispěchají Ruby a Windy*
Blood: O co vám sakra jde?
Ruby (ovívá Ayame): Byl jsi jistota.
Blood: Jistota? Čeho?
Ayame: Stoprocentního homosexuála!


Ageha (chytne hysterický záchvat): Proč jsi tak hrozně chladný, Deathe?! Jsem síla Touhy, mě musí chtít každý!
*Death ho okázale ignoruje*
Ice (kousavě): Já ti nestačím?
Ageha: Ano! Jenže on mi tak strašně podrývá sebevědomí!


Ice (polohlasně k Deathovi): Nemohl bys tomu svému havranímu bojovníkovi říct, ať se ztratí? Je sice fešák, ale na trojku fakt nemám náladu.

Mayra&Ageha

18. května 2011 v 19:26 | Nagasaki Nicolca |  Demons
Co se to děje? Chyba v Matrixu? Spíš v mém rozjařeném mozku.*slaví jedničku z biologie*Jak jinak vysvětlit tak brzo další obrázek?!


Ageha a Mayra jsou démoni vyšší kategorie, kteří však svou démonskou formu ukazují jen zřídkakdy. Po většinu času je uvidíte ochomýtat se blízko sebe (hlavně Mayru blízko Agehy). Mají mezi sebou zajímavý vztah - Ageha je totiž Mayřin stvořitel. A to doslova.
Kdysi dávno byl Ageha silou Touhy. Vlastně je jí pořád, je síla s démonskou krví. A jeho stvořitel chtěl, aby mu zhmotnil jeho vytouženou dívku. Což o to, to pro Agehu nebyl problém. Ovšem problém byl to, že ona vysněná toho démona nemilovala. A to se mu samozřejmě nelíbilo. Co víc, když zjistil, že místo něj zamilovaně pokukuje po Agehovi, rozhodl se ho zbavit. Než to však stihl udělat, zabila ho jeho drahá Mayra. Tím zrušila Agehovo pouto Polibku Temnot a z něj se stal svobodný démon. Chvíli si to tak s Mayrou bezcílně bloumali po Podsvětí, pak Agehu oslovil nějaký démon s žádostí o pomoc s využitím jeho síly Touhy. A Ageha usoudil, že taková práce by vůbec nebyla marná. Proto, když mu začaly chodit další žádosti, neváhal je přijmout. Ale jen za pořádný balík peněz. Sice s May neustále cestovali, ale začali si žít na pěkně vysoké noze. Agehova práce spočívá hlavně ve zneužití touhy (často i naprosto skryté) nepřítele jeho chlebodárce. Tak vlastně narazil na Shellanea, Iasona a Makota a postupně i ostatní, jejichž touhy chtěl jistý démon využít. S Makotem se pak naprosto nevinně seznámil a naprosto nevinně poznamenal, že jeho nynější touze úplně rozumí - a ví, jak ji splnit. Makotovo nadšení však zchladlo hned, když zjistil že pro zrušení Polibku Temnot by musel Iason zemřít. Agehu zaujme, že i když Iasona Makoto zpoloviny nenávidí, stejně si jeho smrt nepřeje. A navíc je mu Makoto sympatický, tak ho začne často navštěvovat. Možná i to zapříčiní, že mu přizná, že to on může za to, že Shellane zaútočil na Iasona a téměř ho zabil, i za to, že Makoto zmasakroval Takamasu, Hira, Ayame a, kdyby nebyl nesmrtelný, i Dastiela. Proto, aby zesílil na takovou úroveň, aby to mohl zvrátit, musel přijmout Polibek Temnot. Makoto to přiznání překvapivě vezme s ledovým klidem, ale trvá na tom, aby Ageha zrušil smlouvu, kterou má se svým nynějším chlebodárcem. Když to jde Ageha udělat, zjistí znepokojivou věc pro naše síly. A, trochu netradičně a ne moc hezky, zařídí, aby se onoho problému jménem Callef, co vlastně není Callef, zbavili. No a jak to tak už u mě bývá, nějak se se silami sčuchne dohromady (asi tehdy, když pochopili, že Makoto není vraždící psychopat).
No, ještě jsem chtěla něco o jejich povaze a tak, takže:
Ageha je sebevědomý frajer, co však umí ve správnou chvíli nasadit štěněcí pohled a pak ho zkuste samou láskou nespapat.xD Trpí chorobnou potřebou být obdivován, chválen a milován těmi, na které si ukáže - proto ho Death přivádí do hluboké deprese. Je všeobecně známo, že má zesvětlené vlasy a je pověstný svým stylem oblékání, jeho mottem by mohlo být "Hlavně nesplynout s davem"(jen pro zajímavost - byl velkou ikonou pro Callefa). Možná je to zvláštní, ale miluje knihy a v obrovské knihovně v Pánově rezidenci se cítí jako v ráji. Agehova přezdívka vyplývá z jeho moci, říká se mu "démon touhy".
Mayra jako démonka zrovna nevypadá, Ayame ji trefně popsala jako "tu blondýnu s očima jak mrkací panenka". Ani povahově temně nepůsobí, je usměvavá a okouzlující, jednoduše se za ní otočí snad každý chlap *což zahrnuje i Blooda xD*. Mayra nade vše zbožňuje Agehu a je ochotná pro něj udělat úplně cokoliv. Umí plynule mluvit východní řečí *pro nás prostě japonštinou*, z čehož jsou ostatní totálně vedle - ten kdo není východní typ přece východně mluvit nemusí! Agehu naprosto automaticky oslovuje "Ageha-sama" a nic divného jí na tom nepřipadá. Ageha jí zase láskyplně říká "May-chan".^__^ Mayra si osvojila část síly větru. Windy to sice ze začátku štvalo, ale teď jsou sehraná dvojka. Mayin nejoblíbenější útok zní božský vítr, při jejím východním žblechtání převedeno na kamikaze. *chvíle zamyšlení - Dall: Já o kamikaze slyšel v dost jiné spojitosti...* Je přezdívána jako "větrná démonka".

http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2011/255/5/9/mayra_ageha_by_nicolca94-d3gmny7.jpg

Snow-Windy-Ruby

17. května 2011 v 18:09 | Nagasaki Nicolca |  Powers
*mává nadzvukovou rychlostí* Hm, hotovo rychleji, než bych čekala. A jsem hezky povzbuzena i na ten další obrázek - jelikož jeho polovinu už mám hotovou (viz. design). Paráda!
A musím se děvčatům omluvit, protože nevím, co bych o nich napsala. Gomenasai, ladies.

http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2011/137/6/0/snow_windy_ruby_by_nicolca94-d3gk3t4.jpg

Callef-Blood-Dall

13. května 2011 v 20:34 | Nagasaki Nicolca |  Powers
Hi! Juchacha, už mám rozkreslený i obrázek holek, takže do týdne možná bude.xD
Tak že bych nově o těchhle klucích něco prozradila? Dall bude mít moment šílenství, zoufalství a touhy po sebevraždě v jednom. *** Zrada - Blood se otočí za holkou *rve si vlasy - a to tvrdila, že Blood je ten nejzarytější homosexuál na světě!*, ale klid - nic z toho nebude.xD *** A Callef? Ten dopadne hodně bledě...

http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2011/133/9/5/callef_blood_dall_by_nicolca94-d3g8vad.jpg

Prince and princess

7. května 2011 v 21:10 | Nagasaki Nicolca |  Powers
Zdar! Nějak mi to vybarvování trvá...a to chci ještě dělat další podobný obrázky. A to po více lidech. Tss! No nejsem magor?*Ayame:"To víš, že jsi! A jakej!"*
Jak vidíte, Hirovu katanku jsem decentně skryla za jeho zády - ano, nechtěla se mi kreslit. A konečně důkaz Ayaminy zbraně - luk. Útok "Černý šíp" čili "Black arrow" *což zní líp*. Zvlášť když si ji představím ječet to s japonským přízvukem.xD "Burakkuarō!"

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2011/127/f/3/prince_and_princess_by_nicolca94-d3fslep.jpg
https://pa1.narvii.com/6799/31af36ad2124fd3650a5e46e6e8f86fd2580e7d5_hq.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

周觅

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.