Duben 2011

Demon Ewana

26. dubna 2011 v 21:27 | Nagasaki Nicolca |  Demons
Víte, co mi z Ewaniny výslovnosti udělal google? "Ouvana".*umřela smíchy* Ne, kašlu na to, Ewana je prostě "Evana". Popřípadě bych skousla ještě něco jako "Ivana", když Ewan se čte "Ívn". Ale na Ouvanu fakt sílu nemám!xDxDxD


Ewana je démonka vyšší kategorie, jejím stvořitelem je Iason. Což znamená, že spadá jeho "správu". Miluje ho, ale často jí lezou na nervy jeho zálety. A protože je pořádně cholerická, nebojí se ozvat. Přesto je asi jeho jediná stálá milenka *ehm, milenka je žena, takže chápeme* (s ostatními jednou a nazdar).
Ewana nemá žádnou určitou magii. Její zbraní je bič.

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2011/116/6/4/demon_ewana_by_nicolca94-d3ey0fz.jpg

Archangel Sarmael

25. dubna 2011 v 18:53 | Nagasaki Nicolca |  Angels
Sice pozdě, ale přece - přeju vám všem VESELÉ VELIKONOCE!*i když neví, co je na nich veselého*


Archanděl Sarmael působí jako dost nerozhodná osoba bez vlastního názoru. Při Makotově případu stál chvíli na Benrielově straně, chvíli na straně Aridhne. To je však jen klamné zdání. Ve skutečnosti má své velké plány, které hodlá dotáhnout až konce. V jejich uskutečnění má navíc velkou podporu - stojí pod ním totiž dost andělů.
Největší moc má Sarmael za jasné noci, říká se mu totiž "měsíční archanděl".

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2011/116/5/9/archangel_sarmael_by_nicolca94-d3eus4m.jpg

Demon Shellane

24. dubna 2011 v 21:50 | Nagasaki Nicolca |  Demons
♪I wanna CHANGE!♪ *ano, poslouchá ChAngE od miwy*

Shellane je mladší bratr Iasona a další vyšší démon stvořený samotným Ďáblem. Stejně jako Iason je považován za jednoho z nejvznešenějších démonů - šlechticů, většinou je však zastíněn oslňujícím "leskem" svého bratra (ehm, oni nejsou skutečně bratři). Ne, že by mu to nějak vadilo, nikdo skvělejší než on pro něj snad ani neexistuje.
Shellane si osvojil sílu zvuků a podle všeho má mnohem větší moc, než veřejně ukazuje. Přezdívá se mu "démon zvuku".

http://th08.deviantart.net/fs71/PRE/f/2011/121/d/4/demon_shellane_by_nicolca94-d3erxgc.jpg

Archangel Aridhne

24. dubna 2011 v 15:26 | Nagasaki Nicolca |  Angels
Chmm, jak ze slova anděl udělat ženský rod? Nijak...


Archanděl Aridhne - jedna z mála zástupkyň něžného pohlaví mezi vyššími anděly. Vedla akci ke zničení Makota a vůbec se jí nelíbilo, že ho má jen tak nechat jít. Pro ni byl démon jako démon a povinností andělů je tuhle havěť zarazit, aby nemohla tvořit nové a nové jedince. Později však uznala, že ne všechno je jen černé a bílé.
Aridhne čerpá moc z přírody, což dokazuje i její přezdívka - "archanděl přírody".

http://th00.deviantart.net/fs71/PRE/f/2011/114/6/f/archangel_aridhne_by_nicolca94-d3eqwwe.jpg

Demon Iason

23. dubna 2011 v 20:20 | Nagasaki Nicolca |  Demons
Today: Měla jsem v plánu dívat se s bráškou na Mumínky *vždycky milovala Mumínky, jak by ne, koprodukce s Japonskem!^^*, ale nějak z toho sešlo. Sedla jsem k počítači a "vykouzlila" Iasona. Ano, je to Iason, ne Jason. Takže vlastně je to "Jason", ale ne "Džejsn". Sakra, to je nějak zamotaný...
PS: další bude konečně stoprocentní holka.xD *nebo jinak - 100% to nebude holčičkovsky vypadající kluk*


Iason je jeden z mála démonů stvořených samotným Satanem. Tudíž je démonem 2. (vyšší) kategorie a patří mezi démonskou elitu, stejně jako jeho "bratr" Shellane. A i mezi ní je snad ten nejmocnější. Proto si ho všichni ostatní považují jak jen mohou.
Iason je stvořitelem Makota, takže automaticky předpokládal, že jako jiní za ním dychtivě přiklusá a bude škemrat po Polibku Temnot. Hm, zrada, Makoto na něj dlouho zvysoka kašlal. A když už do podsvětí dorazil, hned ho s oním Polibkem poslal někam. A ostatní BDB (big demon boss) taky. Ti to tedy vzdali, ale Iason, který rozhodně na žádný odpor není zvyklý, ne.
Iasonovou silou je elektřina. Už jako malý objevil své vlohy k podmanění si jedné odnože moci Energie a spojil se s ní, jak je u démonů zvykem, aby mu ji už nikdy nikdo nemohl vzít. Tréninkem se vypracoval na nynější úroveň, v níž by mohl skutečné Energii směle konkurovat. Je znám jako "elektrický démon".

http://th01.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/113/8/c/demon_iason_by_nicolca94-d3eolwi.jpg

Archangel Benriel

22. dubna 2011 v 18:41 | Nagasaki Nicolca |  Angels
Postřeh dne: Zjistila jsem, že nemůžu poslouchat písničky s klipy od SHINee. Nejde u toho pracovat, nejde mi se přinutit na ně nehledět a neslintat!=P Taky jsem hodinu strávila zíráním na videa s Adam Lambertem. Húúú, nemůžu si pomoct!*zasněný pohled* Echm, no nic přejdu k Benrielovi.


Archanděl Benriel je jedním z nejváženějších archandělů vůbec. A to i přes to, že je proslulý svou neúctou k dodržování pravidel. A taky tím, že na sebe nerad bere odpovědnost za jiné anděly. Samozřejmě jeho oblíbenec Dastiel je výjimka.
Benriel sice byl prvním Pánem, takže má schopnost využívat každou sílu, které se dotkne, aby však dostál svému pojmenování "archanděl oceánu" , soustřeďuje se většinou na síly vody. Jeho zbraní je trojzubec.

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2011/112/1/8/archangel_benriel_by_nicolca94-d3elc8g.jpg

Demon Makoto

22. dubna 2011 v 15:30 | Nagasaki Nicolca |  Demons
*prozpěvuje si první opening Pokémonů - mix angličtiny, němčiny, češtiny a polštiny* Mám tu dáreček pro mou Sasazaki Verunku - ano, zradila Hira a zamilovala se do Makota.^^


Jak známo, nenávratně z Makota udělal démona, dá se říct, Renen. Poté, co ho zabil, odešel Makoto od ostatních a nějakou dobu bydlel ve východní říši, Tiarenně, kam ho občas zašel navštívit Death (a slíbil mu, že nikomu jinému *zvlášť Dastielovi* o jeho domě neřekne). Jenže pak se začaly množit případy démonické nákazy, tj. z lidí a sil se začali stávat půldémoni, a archandělé se rozhodli zničit všechny potenciální původce, ke kterým měli přístup - k démonům nežijícím v podsvětí. Benriel se ale rozhodl, že Makota stůj co stůj zachrání, protože věří, že jeho vina to není. Proběhlo pár bitek a archandělé nakonec souhlasili, že Makota nechají na pokoji, budou ho však bedlivě sledovat. A tak Makoto zase nějaký čas žil v Pánově rezidenci. Pak ale přišel rozkaz ze shora, ať se k nim Dastiel neprodleně dostaví. A musí zůstat. (Nejen) Makota to naštve a andělům na truc se zabydlí v Podsvětí. Jelikož neprošel vrcholnou démonskou proměnou (s ní by měl větší moc, tu on však opravdu nepotřebuje), nepodléhá žádnému vyššímu démonovi a nemusí se řídit jejich rozkazy. Démon Iason po něm však stůj co stůj touží. Makoto sice zarputile tvrdí, že o žádný pitomý Polibek nestojí, každý démon prý ale jednou podlehne...
Makotova schopnost zhmotnit to, co si představí, se výrazně posunula kupředu, jeho hlavní doménou však stále zůstává oheň. Díky tomu si vysloužil přezdívku "ohnivý démon".

http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/113/f/9/demon_makoto_by_nicolca94-d3eimxe.jpg

Guardian angel Dastiel

21. dubna 2011 v 14:52 | Nagasaki Nicolca |  Angels
Hm, hm, tak vám nevím - mám nakreslit anděly a pak démony? Nebo teď nakreslit démona, pak anděla, pak démona... Toť otázka.


Andělé strážní jsou, ač se to možná nezdá, celkem rarita. Jejich prací je chránit osoby, které jsou podle vyšší moci nějak významné. Jako Ice, jehož andělem je Dastiel *který spadá pod archanděla Benriela*. Asi je třeba zmínit, že ti, kteří mají své strážné anděly o nich většinou neví. A neměli by je ani důvěrně znát. Protože vztah chráněné osoby k andělovi nesmí přerůst v nic hlubšího. Což je s Iceem a Dastielem trochu problém...
Jak je známo, Dastielovy schopnosti zahrnují čtení myšlenek, sugesci a ovládání mysli druhých. Nově objevil i schopnost mrazení - převzetí magie od svěřence bude nejspíš způsobeno tím, že jsou spolu v tak blízkém kontaktu.

http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2011/130/1/5/guardian_angel_dastiel_by_nicolca94-d3ei2x9.jpg

Dead Angel Death

20. dubna 2011 v 16:58 | Nagasaki Nicolca |  Angels
Konichiwa ladies, možná i gentlemen! Snad jste se začali škodolibě těšit, že jsem zanevřela na kreslení. Musím vás však zklamat, budu vás svými výtvory terorizovat dál.*devil smile* No nic, k tématu článku.


Mrtvý Anděl je bytost neutrální strany, proto je od ostatních andělů odlišen tmavými křídly a tmavým oblečením. Není podřízen žádnému archandělovi, stojí na stejné úrovni jako oni. Je vrchním nadřízeným všech duší. Jeho spřízněným zvířetem je havran - posel smrti. Mrtvý Anděl vystřídal už dost těl, vlastně každá kdy stvořená síla Smrti rovná se Mrtvý Anděl. Jeho nejnovější reinkarnací je Death. Jeho zbraní je, překvapivě, kosa.

http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2011/110/e/b/dead_angel_death_by_nicolca94-d3eflim.jpg

Info-FM: In the name of Betrayed

18. dubna 2011 v 18:18 | Nagasaki Nicolca
FM: In the name of Betrayed (Ve jménu Zrazeného)
je volnější pokračování Vzpoury temných sil. Je opět laděno vysoce magicky, ale oproti Vzpouře se tu vyskytuje žalostně málo děvčat.xD
*!je to děsivá slohovka!*

1. série začíná v Endoru, ve Městě Královské Divize. Už je to nějakou dobu, co síly zabránily apokalypse a ztratily přitom schopnost zhmotnění. Jenže jednoho dne se zjeví tajemný dlouhovlasý týpek jménem Farris a žádá Simona, Cedrika, Nea, Derecka a Stefana, aby osvobodili své síly a nechali je jít s ním do Říše sil, jelikož potřebuje jejich pomoc. Ne, že by pánové nesouhlasili, jenže jak to mají udělat, když se jejich síly nemohou zhmotnit? V tom zase nevidí problém Farris - čáry máry fuk a tadá - Dark, Death, Ice, Dall a Callef jsou zpět. A plní nedůvěry k neznámému se s ním musejí odeberat do Říše sil.
Farris jim suše oznámí, že Blood, Night Star, Hiro a Ayame momentálně žijí v Pánově rezidenci, ale na nic z dřívějška si nepamatují, a tak nastává první úkol - donuťte je si vzpomenout a přiveďte je. Kluci si to tedy nakráčí do rezidence, kde se síla Chladu Calon, se kterým měli už tu čest dříve, když je uvidí málem zkácí do mdlob, ale po vzpamatování se z šoku je ochotně zavede k jejich přátelům. Pán je otřesen úplně stejně, jakmile se mu tahle zpráva o jejich zhmotnění donese, a ještě dlouho nevyjde z údivu. Ty čtyři se nakonec přece jen povede přinutit rozvzpomenout se a s velkými díky Pánovi se se zbytkem vydají za Farrisem. Ten na ně čeká venku a vezme je do své vily. Tam na ně čeká další překvapení - Ruby. A Farris začne konečně vysvětlovat, co vlastně potřebuje: zastavit Radu Věrných - Rheu, Telmara, Yumalay, Aidena, Harunu, Dastiela a Makota, kteří mají představovat rádce Pána. Jediné, k čemu ale Pána mají, je jeho dobrovolné sebeobětování v tom, aby vyvolal 7 smrtelných hříchů, pro každého Věrného jeden. S jejich silou pak Věrní získají potřebnou sílu k tomu, aby ovládli Říši sil. Odkud to Farris ví, jim však neřekne a co za sílu vlastně je taky ne. A to, že Darkovi a Bloodovi připadá nějak povědomý přechází mlčením. To raději požádá Icee, jestli by jim mohl zařídit nějakého informátora přímo od zdroje - tedy z Pánovy rezidence. Ice si je vědom svého vlivu na Calona, a proto požádá právě jeho.
Věrným tímhle tahem udělal Farris celkem čáru přes rozpočet a tak napovídají Pánovi, že onen "Zrazený"(takovou si dal přezdívku) zverboval síly proto, že chce Pána sesadit a tím vlastně vyhlásil takovou menší válku. A Pán jim to samozřejmě slepě věří. Takže začne boj.
Co víc, Věrní si uvědomí, že mezi Pánovými oblíbenci *hezky řečeno, když se obvykle používá označení "Pánovy děvky"*nebo personálem je s největší pravděpodobností špeh druhé strany. Začnou s výslechem všech - a to výslechem rázu Věrných. Dastiel totiž oplývá speciálním umem, dokáže se druhým hrabat v hlavě dle libosti a stejně náležitě je i ovládat. Tudíž s Rheou všechny podezřelé obchází a zjišťují, jak na tom ve skutečnosti jsou. Když přijde řada na Calona, vtrhne tam jako tajfun Ice, a sílu Chladu odnese pryč. Tak je Calon oficiálně přijat k Farrisově bandě. A protože má abnormálně vyvinutý smysl pro poznání aury jiných sil (díky čemuž zřejmě učí na akademii předmět týkající se sil a jejich schopností), okamžitě pozná, že Farris je bývalý Pán - záhada, jak o Věrných tolik ví vyřešena. A taky to, proč připadal Bloodovi a Darkovi tak povědomý - on je totiž ten Pán, který je stvořil. Věrní se ho chtěli zbavit tu noc, kdy předal tehdy malému Simonovi jeho sílu Iluzí. Jelikož Farris tušil nějakou zradu, nechal v posteli spokojeně spát svou dokonalou kopii (sílu Iluzí si půjčil od Darka). Pak přišli Věrní, použili vymítací kouzlo a mysleli si, že Farrise zabili a tak ho prohlásili za mrtvého. Skutečný Farris zmizel v jedné malé vesnici, kde se zabydlel a nechal ostatní žít v domění, že je nějaká obyčejná síla, která jen nechce mluvit o svém původu.
Po tomto odhalení se ukáže Věrným a nynějšímu Pánovi. Pán nechápe, Věrní jsou ohromeni. A v Pánovi začnou hlodat pochyby. Věrní mu proto na "uklidnění" zajistí jeho nejdražšího Deatha. Asi tak, že pokud nepůjde s nimi - nebo pokud ho ostatní nepustí - Blood mu podřízne krk. Blood ovládaný Dastielem. Tak se Death dostal opět nedobrovolně do Pánovy rezidence. A Věrní si řekli, že toho taky hezky využijí. Většina se shodne na tom, že Deatha použijí jako "vražednou zbraň" - a první koho zabije, bude nejmocnější, ultimátní Ice. Dastielovi nezbývá nic jiného, než absolutně ovládnout Deathovu hlavu a nechat ho vyrazit. Síly si totiž přišly sílu Smrti od věznitelů vymlátit, ale když se objeví jen tak i sám Death, naprosto jim to vyrazí dech. A když vyrazí proti Iceovi, ale do cesty se mu postaví Hiro, který smrtelné magii neujde, strhne se apokalypticky vypadající bouře doprovázená Ayaminým bolestným vřeštěním. Rovnováhu Věrní rozhodně nikdy narušit nechtěli, a tak zůstanou v šoku stejně jako ostatní. Protože je Hiro ale tak důležitá a speciální síla, vrátí mu Death život, teda spíš odvrátí od něj smrt. Všechno se zklidní, jen Pán vybuchne a začne řvát na Věrné, ať se mu klidí z očí. Ti neváhají a zabijí ho. Poté Yumalay ztopí herecky dokonalou hysterickou scénu, přivolané stráže se vrhnou na Farrise a "jeho" síly. Ti se raději rychle přenesou zpět do bezpečí své vily.

Shy kiss

16. dubna 2011 v 19:01 | Nagasaki Nicolca
Pjostě kawaii cosplay!♥

http://th05.deviantart.net/fs71/PRE/i/2011/104/0/9/shy_kiss_by_ran__fujimiya-d3dzmqv.jpg

2 Soi Fon cosplays

8. dubna 2011 v 16:55 | Nagasaki Nicolca
D-O-K-O-N-A-L-É!:3

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2010/319/8/c/concentration_by_singingnight-d32wsrh.jpg

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/315/a/b/suzumebachi_deadly_intent_by_singingnight-d32n4sz.jpg
https://pa1.narvii.com/6799/31af36ad2124fd3650a5e46e6e8f86fd2580e7d5_hq.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

周觅

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.