Březen 2011


Be my princess!

25. března 2011 v 20:35 | Nagasaki Nicolca |  All of Loyals
Gutten Abend! *neví, proč zdraví německy* Tenhle obrázek jsem načrtla ve škole, asi ve středu. Mé drahé spolusedící kolegyně (které tak rády opisují *nemohla to nenapsat - dneska jsme psali písemku z fyziky, kámoška ji ode mě totálně opsala, takže máme snad až na jedno slovo a jméno totožný písemky, a ona prý: "To bude tak dvojka.", já: "Ty optimisto, já to vidím na čtyřku." - záchvat smíchu, takže máme stejný písemky, ale ona prý bude mít dvojku a já čtyřku, dobrý ne?xD Nakonec z toho po vzájemné dohodě vznikl průměr 3 - tak uvidíme, jak to pan profesor oznámkuje...*) z toho zase byly hotový (+Sasazaki chce, abych nakreslila Eiriho Yukiho se Seguchim *slušně ji požádala, ať jde do háje xD* - co víc, prý toho máme s Eirim dost společnýho *umřela smíchy*. To je jako když bratr řekl cosi o mé podobnosti s Bloodem. Já na to, že to bych brala. On zas jestli bych jako chtěla být kluk?! A já: "Ne, ale s Bloodem bych klidně na pár dní měnila.")
No nic, k tématu vám toho moc nepovím, nějak nemám moc co. Prostě tenhle pár zbožňuju. Dastiel a Makoto jsou dohromady prostě - rozkošní!^^ Jenže si libuju v sebetýrání, takže ten jejich vztah zkomplikuju do největší možné míry. Převedeno - žárlivý Renen ho zkomplikuje...

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2011/084/5/8/be_my_princess_by_nicolca94-d3cff1g.jpg

Benriel

21. března 2011 v 21:19 | Nagasaki Nicolca |  FM: INB-Benriel
Hi everyone! Představuji vám dalšího andělského týpka z FM: Ve jménu Zrazeného. *opravdu použila ten český název?!*
Benriel je úplně první Pán ze všech - ten, co stvořil Věrné. Ten, který porazil, uvěznil a zapečetil Renena. A ten, co je už pěkných pár století mrtvý. Mrtvý... hm, Death by se mnou tak úplně nesouhlasil. Ne, Benriel je totiž v mé smyšlené realitě známý, slavný a mocný archanděl. Takže se vlastně jen vrátil zpátky mezi své. No a v 5. sérii se už celkem zoufalé síly (Callef se musel mít jak prase v žitě!xD) odhodlaly k dost nebezpečnému kroku, aneb začaly vyvolávat duchy. Teda ducha. Jenže bylo jasné, že nestačí jen nějaký rozhovor přes spiritualistickou tabulku (ne, že by nějakou měli), a na to, aby mohli Benova ducha "oživit" *vidíte to? Nicolca dokáže dát jménu Ben jinou plnou formu než Benjamin!xDxDxD* pro něj musejí mít hostitelské tělo.*hostitelská těla tam teď potřebuje každý druhý, nezdá se vám?* A ne ledajaké. Musí mít s duchem něco společného. A tady je nejideálnější tělo Pána. Deprimovaný, psychicky zničený Farris se dobrovolně nabídne, stejně by to zůstalo na něm, jelikož Takamasa je vládnoucí Pán a zřejmě dost důležitý, když ho má chránit ultimátní síla. Takže Ben dostane Farrisovo tělo a vezme na sebe svou vlastní podobu. *"Ne, že bych proti němu něco měl, ale na modré vlasy bych si opravdu nezvykl!*
Co se vzhledu týče, jsou si dost podobní s Iceem (zvlášť pokud by se Ben zbavil ofiny) a skoro každý je srovnává, což sílu Ledu neskutečně štve. Takamasa se vedle Benriela cítí ještě víc jako nezkušené mimino, které se tak "dokonalému Pánovi nemůže nikdy rovnat". A Ben se snaží tyhle problémy s oběma srovnávat, jak se dá.
Ovšem nenechte se zmást, ačkoli je archanděl, není žádný andílek. Sám naprosto přesně charakterizoval: "Anděl, co se dostane na zem, je jako utržený ze řetězu." To je fakt. Ne že by nějak šíleně řádil a pařil ostošest. Pokud ale kuknem na povahu, vesele mu vévodí pýcha (další podobnost s Iceem). A taky nemá moc úctu k dodržování pravidel.
Už jako malý ho neskutečně zbožňoval Dastiel, jelikož velký Pán byl jeden z mála, kdo mu dával pocit, že mu na něm záleží. To je pravda, měl a má ho z Věrných nejradši. Hmm, opravdu moc rád... ^^ Ale to ono až od teď, až tak strašně pedofilní opravdu není.xD (možná by něco bylo už tehdy, ale to by musel být trochu akčnější Dastiel, Benriel z něj nechtěl udělat a mít "Pánovu děvku")

http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2011/079/7/a/benriel_by_nicolca94-d3c3149.jpg

Renen

18. března 2011 v 22:11 | Nagasaki Nicolca |  Renen
Hmpf, fakt nevím, jak to dělám. Když se snažím nakreslit hezkýho kluka, není tak supr, jak jsem si představovala, ale když je mi to fuk, vznikne - Renen. I můj drahý bratr poznamenal, že je krásnej. On samozřejmě má být fešák, vždyť je síla, ale že až takhle?! Přiznávám se, opravdu se mi líbí. Ale námám ho v lásce. Už jen proto, jakou hraje v příběhu roli. A proto, že v dětství ubližoval Dastielovi. A nesnáší se s Makotem. A je to vrahoun první třídy. A... a... atd.
Jak už jsem psala, jako dítě si vybral za svou oběť Dastiela, a byl k němu - prostě odporný. Když jim bylo devět, Dastiel se naštval a přinutil Renena vypíchnout si oko. Po tom už mu dal pokoj. Není tak pitomej, aby provokoval někoho, kdo dokáže ovládat jiné. Když Věrní dospěli, dostal parádní plán - stane se vládcem Říše sil. Napadl prvního Pána a začal boj na život a na smrt. Pánovi se povedlo zapečetit Renena kamsi do neznámé podzemní jeskyně, ale na následky zranění zemřel. Nějakou chvilku byl klid. Jenže Renen se odmítl vzdát. Ve svém vězení začal vyvolávat ďábelské síly. Černá magie mu dala schopnost zmocňovat se snů jiných. A tak začali noční můry ostatních Věrných, kromě Dastiela a Makota, kteří díky svému jedinečnému nadání zůstali imunní. Od té doby se začaly poslouchat Renenovy rozkazy, naši kluci s tím sice nesouhlasili, ale Věrní obvykle drží pospolu a řídí se hlasem většiny. Tak jim Renen přikázal získat 7 smrtelných hříchů, ty poté spojit a tím mu pomoci osvobodit se. Uběhla dlooouhá doba a hříchy stejně nakonec získalo sedm jiných sil (kdo asi??:D). Proto měli Věrní stvořit novou sílu, která v plné moci může hříchy odebrat a konečně jim je dát→ano, Navi. Jenže to taky nevyšlo. Navíc mezitím odešel Makoto, takže hostiele pro Chtíč by stejně neměl a nakonec ani pro Lakotu, když udělal pápá Dastiel. A Renenovi došla trpělivost. Začal k sobě za pomoci černé magie lákat jak síly, tak Vardhary. Ty zabíjel a získával jejich duševní sílu. S dostatkem sil se stal ďáblovým pěšákem a povedlo se mu zničit pečeť. Na svobodě si vyloženě užívá vraždění a má velkou slabost pro krásné síly, respektive pro anděly *celkem ironie*. A taky má vytyčený nový cíl. Ne být vládcem Říše sil, ale vládcem nade vším - stát se Bohem.

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2011/077/3/d/renen_by_nicolca94-d3bx5ia.jpg

Your white feather...

17. března 2011 v 20:26 | Nagasaki Nicolca |  FM: INB-Death
Pray for Japan!:pray:

*mává vám na pozdrav* Death u mě asi stále hraje prim, pokud se nepletu, má i nejvíc obrázků v rubrice. No jo, já a moje úchylka na dlouhovlasé hochy vypadající jako holčičky. Teda líbil se mi i s tím mikádem. Ale změna je život. A k tomu bílému pírku - logicky je jasné, že jeho určitě není *neumí si představit Deatha jako bělokřídlého anděla*. Jaj, opět se o něm musím zmínit. Dastiel. Dastieeeel. Daaaaastieeel. *myslíte, že už se uklidnila?* Taky bych chtěla Dastielovo pírko. A Deathovo taktéž. *Death: Tak oškubej havrana! Vyjde ti to nastejno.*

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2011/076/5/2/your_white_feather____by_nicolca94-d3bubs3.jpg

Navi Longberg

14. března 2011 v 16:45 | Nagasaki Nicolca |  FM: INB-All and the others
Zdravím! Nepřestávám se modlit za Japonsko. Takovouhle hrůzu si prostě nezaslouží.

No nic, šinu si to k tématu článku. Možná je trochu zarážející, že v nadpisu je jméno i příjmení. Síly sice příjmení nemají, ale lidé žijící v Říši sil ano. No a náš milý Navi Longberg byl obyčejný dvanáctiletý pilný studentík, kterého si však jednoho dne vzali stranou Haruna a Aiden a naslibovali, že z něj mohou udělat nový druh síly. Lákavé, že? Každý člověk, co mezi silami žije, by chtěl být silou - žít si jako v pohádce, být krásný a obletovaný. Za to však potřebují, aby jim trochu vypomohl. Fajn, proč ne? Čáry máry fuk, najednou je Navimu šestnáct, má pár speciálních schopností a dokud pohlcuje duše, je vlastně nesmrtelný. *jo, vypadá jako holčička (kjáááá, jsem na to prostě ujetá), ale síly často nosí dlouhé vlasy* Jenže být závislý taky není zrovna med. Ale kdyby získal tři "ingredience", byl by za vodou. No jo, ale získat duši nejmocnější lidské síly (Blood), krev a duši Mrtvého Anděla (Death) a zpečetit celou proměnu smrtí Pána (Takamasa) není sranda. A Věrní ho potřebují jako náhradu za Pána, aby jim zajistil "uloupené" hříchy. *když jim odešel Makoto, nastala další komplikace, Dastiel navíc nikdy nebyl nadšený z jejich plánů... trochu se jim to začalo bortit* I když se Navi snažil, a celkem úspěšně, stejně se mu to nepovedlo. Tak zůstal závislačit na obyčejných duších. Pak toho začal mít dost a rozhodl se, že se na nějaké duše vybodne a vrátí se zpátky do formy obyčejného člověka. Smůla, oznámili mu Věrní, jestli přestaneš sbírat duše, umřeš. Umírat se Navimu ještě nechtělo, a tak musel kapitulovat. Trochu si tím prodloužil život, ale ne zase moc. Tak v polovině čtvrté série ho zabije Renen, osmý Věrný, jelikož "už jim k ničemu nebyl".
Navi nikdy nedal dopustit na svého oblíbeného profesora Calona, z Věrných si nejvíc oblíbil Dastiela, zřejmě ale hlavně kvůli jeho pěkné tvářičce. Víc totiž dával na názory ostatních Věrných. I když možná taky proto, že byli v přesile...?

http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2011/073/f/b/navi_longberg_by_nicolca94-d3bm81p.jpg

Night Star 2

10. března 2011 v 21:14 | Nagasaki Nicolca |  FM: INB-Night Star
Bré večer, mládeži, to jsem zase já. Zjistila jsem, že jsem se zapomněla zmínit o malé likvidaci postav. To víte, až budu mít hlavu úplně děravou, můžu kouknout na blog a zjistit, co jsem vlastně v příběhu zamýšlela. Ano, čtvrtá série je velice brutální. *přehání jak prase* No a jednou z těch postav, co udělají pápá *amen, miláčkové moji* je slečna Night Star. Nic proti ní nemám, vážně, ale aspoň jedné holky jsem se prostě musela zbavit.*já vím že jich už tak mám málo*
Ale tuť ji máme ještě úplně živou a fit^^↓

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2011/069/4/b/night_star_2_by_nicolca94-d3bc531.jpg

BloodxIce

9. března 2011 v 21:09 | Nagasaki Nicolca |  FM: INB-All and the others
Good night(téměř)! Opravdu jsem se dneska dostala k počítači až v tuhle hodinu. Tož musela jsem se "učit" *neumí se učit, prostě si to jenom čte* biologii *absolutně si nic nepamatuje* a zeměpis. Fakt zrada, jsem totálně namydlená! Zkazím si ten krásný průměr v obou z nich. No co už, nějak to přežiju.
Přidávám obrázek ze včerejška. Bratr z něj byl poněkud pohoršen, i když nechápu proč. Kdyby spolu dělali něco nepatřičného, tak prosím. Prý to neude trvat dlouho a začnu i to tzv. nepatřičné kreslit. Vážně nevím, nějak si to neumím představit.xDxDxD
U vykreslování tohohle díla jsem špekulovala, s kým Ice tvoří nejhezčí páreček. A ne, vážně jsem to nevyřešila. No aspoň vím, že s Bloodem jsou velice jedinečné duo, nikdo jiný mu totiž krev pro potěšení nepije.^^

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/100/0/b/bloodxice_by_nicolca94-d3b7bto.gif

Hiro wallpaper

5. března 2011 v 16:46 | Nagasaki Nicolca |  FM: INB-Hiro
Konichiwa! Nicolca přichází s obrázkem prince Toshihira. Má drahá Sasazaki řekla, že je Hiro boží. To jsem zase jednou byla nadšená a spokojená zároveň.
Možná to na tom zmenšeným obrázku nepůjde přečíst, ale je tam napsaný "I'm lighter than white...and purer than innocence." Je neuvěřitelné, jak na něj takové věci můžou dokonale sedět a zároveň mu odporovat. Hlavně to "purer than innocence". Jak jsem si Hira vymyslela, takového ho mám.
Mimochodem, už jste slyšeli o hiroismu?xD To je prý prosím pěkně podle Ayame nové náboženství, které co nevidět založí "fanatici" Dall, Ruby a Takamasa. A začne ho vyznávat většina obyvatel říše sil, protože princ Toshihiro je pro ně prostě bůh.^^

http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2011/178/9/d/hiro_wallpaper_by_nicolca94-d3aybin.jpg

Hihi Windy

3. března 2011 v 18:11 | Nagasaki Nicolca |  FM: INB-Windy
Rychlovka před hodinou chemie ^_^↓

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/062/8/5/chibi_windy_by_nicolca94-d3ath82.gif

DastielxMakoto kiss

2. března 2011 v 21:38 | Nagasaki Nicolca |  All of Loyals
Bafiky baf! Tož zas jsem tady. A aby toho nebylo málo, odhodlala jsem se k líbacímu obrázku. Ne, nejsem tak úžasná, je to kresleno podle předlohy, dobrovolně se přiznávám. A slibuju se další obrázek už nebude s Dastielem. Ani se o něm v článku nezmíním.*je si jistá, že to dokáže?* Dneska nemám moc kecací náladu, tak sayonara!^^

***Kdyby se tu stavila kolegyně Sasazaki, tak jí představuji prvotní část jedněch techtlí mechtlí xD↓***

http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/100/2/b/dastielxmakoto_kiss_by_nicolca94-d3arevy.gif
https://pa1.narvii.com/6799/31af36ad2124fd3650a5e46e6e8f86fd2580e7d5_hq.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

周觅

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.