Leden 2011

Od ***Puppy*** za SB

31. ledna 2011 v 17:41 | Nicolca
Děkujiiii!

Iceův hřích - Pýcha

30. ledna 2011 v 20:57 | Nicolca |  FM: INB-Ice
Ice a Pýcha/Marnivost - jaký jiný hřích by mu mohl být bližší *tady mluví víc o té Pýše*? To víte, jemu nestačí být ultimátní síla, on musí mít i ten nejsilnější hřích. Pýcha je hold neporazitelná. A jako Marnivost je ve světě sil jako ve svém živlu. Každá síla je marnivá, bez výjimky, a to Iceovi dodává samozřejmě mnohem víc moci. Někdo si prostě umí vybrat... =P

Dallův hřích - Lakota

30. ledna 2011 v 17:38 | Nicolca |  FM: INB-Dall
Za to, že se Dall a Lakota/Chamtivost dali dohromady, může vlastně Callef. Jednou totiž řekl, že je Dall hrozně lakomý, protože mu nechce "půjčit" Hira (to bylo ještě ve FM: The Rebellion of Evil Powers). No a Dall si na to při vyvolávání hříchů kdoví proč vzpoměl... a Lakota hned věděla, koho chce za hostitele. :D

Bloodův hřích - Lenost

28. ledna 2011 v 19:23 | Nicolca |  FM: INB-Blood
Takže, Blood a Lenost jsou snad nejlogičtěji k sobě patřící dvojka. On byl líný vždycky, co budeme povídat. A to i v boji, vždyť obvykle jenom stojí a občas máchne rukou, aby někomu způsobil ošklivě krvácející šrám. Zkrátka tihle dva se hledali, až se našli.xD

Callefův hřích - Obžérství

28. ledna 2011 v 13:04 | Nicolca |  FM: INB-Callef
Callef je hostitelem Obžérství. A každý z mých sedmi hostitelů měl k tomu "svému" hříchu tak nějak nejblíž, takže ano, Callef měl jídlo vždycky rád, ale všeho s mírou. Teď toho spořádá čtyřikrát tolik, když nemá po ruce čokoládu, lízátko nebo chipsy, upadává do deprese a momentálně je jeho nejčastější větou: "Mám hlad." Ale co je nejlepší - může toho sníst kolik chce a stejně netloustne (Ayame má stejně strach, že mu nakonec zůstane pořádný pupek, a tak před ním všechno jídlo schovává kam se dá xD).

7 smrtelných hříchů - jak to vlastně začalo

28. ledna 2011 v 13:02 | Nicolca |  FM: INB-All and the others
7 smrtelných hříchů: Pýcha, Lakota, Závist, Hněv, Chtíč, Lenost a Obžérství. Ti, kdo stanou hostiteli jejich skutečné moci možná půjdou do Pekla, ale hlavně získají ohromnou sílu díky tomu, že hříchy jsou v každém z nás, a proto je jejich síla věčná.
Tuto moc chtělo získat sedm Věrných - rada Pána. Věrní, kteří jsou považováni za dobré rádce, ve skutečnosti jen manipulují s Pánem ve svůj prospěch. Pána potřebují k tomu, aby mohli vyvolat hříchy a stát se jejich hostiteli... za cenu Pánova života. Jenže háček je v tom, že Pán musí být mocný a hlavně se musí obětovat dobrovolně. Problém nastane, když si Pán najde sílu, pro kterou má prostě slabost. Pak na nějaký dobrovolný sebeobětování můžou Věrní zapomenout. No a tak nepotřebného Pána zabijí a stvoří si nového, doufají, že to třeba bude konečně ten ideál.
Pozabíjeli několik Pánů a pak stvořili Farrise. Pána dokonce i s vlastním jménem. S velkou magickou energií. Pána, který by byl úžasný pro jejich plány, kdyby... nebyl tvrdohlavý, svéhlavý a naprosto nekašlal na jejich názory. A kdyby si nenašel Darka. No, tak když zjistili, že Farris hold není to, co čekali, poté, co Pán s těžkým srdcem nechal Darka odejít k Simonovi, ho v noci zabili. Nebo si to alespoň mysleli. Farris totiž tušil nějakou zradu, a proto nechal ve své posteli spokojeně spát dokonalou iluzi sebe sama. Když viděl, co věrní udělali, sbalil to nejnutnější a na dlouho se ztratil v jednom z měst, kde ho všichni považovali za nějakou sílu, která prostě nechce mluvit o své minulosti.
Věrní tak stvořili dalšího Pána. Ten se sice jak známo zakoukal do Deatha, ale poslouchal, co mu Věrní "radí" a vypadalo to, že se jim povede ho překecat, a tak si žil vcelku dlouho. Jenže pak Farris, který mezitím zjistil, co mají Věrní za lubem, jako super bývalý Pán vrátil Ruby, Callefovi, Iceovi, Darkovi, Dallovi a Deathovi schopnost zhmotnění, Ayame, Hira, Night Star a Blooda taky naverboval na "svou" stranu, aby Věrným zabránil v jejich plánu, a Pán se začal trochu cukat. No tak Věrní, jako že pro Pána, unesli Deatha, kterého potom ovládli a chtěli, aby zabil své přátele, Iceem počínaje. Jenže pak se to celé nějak zvrtlo, Pán Věrné vykázal ze svého sídla a oni udělali co? No zabili ho.
A tak se na scéně objevil nejnovější Pán, Takamasa. Pán úžasně mocný, kterému na nikom a na ničem nezáleží. Věrní se chtěli pochlubit "svou novou super zbraní", a vyslali pár zmanipulovaných sil povraždit několik lidí do oblasti mimo Říši sil. Na pomoc těm nebožákům přijde samozřejmě skupinka ochránců, Farris se svými silami, ale taky Takamasa, aby zjistil, co se děje. Farrisově týmu je jasné, že v tom zase mají prsty Věrní a myslí si, že Takamasa v tom jede taky. Strhne se bitka, síly, co přišly zmasakrovat lidi, bojují za Takamasu, i když on vůbec nechápe, o co sakra jde. Na průběh boje se přišli podívat i dva Věrní, a když Takamasa bojuje s Iceem, a jejich síly jsou dost vyrovnané, řeknou si, že je potřeba Iceovi, i jako ultimátní síle, ukázat, že s Pánem si prostě zahrávat nebude. Na chvíli ovládnou Takamasovu mysl i tělo a ten svou jedovatou katanou zabije Nea. Masakrovací síly zajmou na povel otřeseného Takamasy Hira a pod výhružkou ublížení na jeho zdraví, pokud se pokusí ostatní napadnout rezidenci, zmizí. Takamasa tuší, že za ztrátu kontroly nad sebou samým mohou Věrní a ztrácí k nim veškerou důvěru. A navíc, i když se snažil sebevíc, kouzlo Hirovy osobnosti bylo zkrátka větší, než jeho předsevzetí "nikoho si nepouštět k tělu". Zbytek si Hira nakonec samozřejmě pokusil vybojovat zpátky, ale neúspěšně, a tak se do rezidence vydají ještě jednou, jen bez Farrise, který zůstal ve vile, aby dával pozor na Calona, kterého nakazila síla Nemoci. A protože Takamasa počítal s tím, že se pro Hira ostatní vrátí, vymyslel plán. Nenechá Věrné, aby sedm smrtelných hříchů získali dříve či později oni, a proto Icee, Darka, Callefa, Dalla, Deatha a Blooda bleskurychle informuje a požádá, aby se oni raději stali hostiteli hříchů. Hiro se k nim přidá jako sedmý a Takamasa hříchy úspěšně vyvolá jen s pomocí trochy své krve.
Věrní jsou vzteky bez sebe a pokusí se zabít i Takamasu. To ovšem hříchy nedovolí a ve jménu svého nového pána a dalšího zrazeného Věrné vykopnou z rezidence.
No a tak se Ice stal hostitelem Pýchy, Dark Hněvu, Callef Obžérství, Blood Lenosti, Hiro Závisti, Dall Lakoty a Death Chtíče.

Hiro-chan

25. ledna 2011 v 20:49 | Nicolca |  Ayame&Hiro
http://th08.deviantart.net/fs71/PRE/i/2011/025/a/2/hiro_chan_by_nicolca94-d380spr.jpg

Jak tak koukám na anketu...

24. ledna 2011 v 17:47 | Nicolca
...tak mě ani nepřekvapila. No dobře, trošku jo. Jsem ráda, že na vedoucí pozici je můj favorit Lenost. Favorit a velká součást!xD Ale pak náhle zčista jasna dostal stejný počet hlasů i Chtíč. Hm, doufám, že si jako můj bratr nemyslíte, že chtíč je něco moc chtít a muset to mít (majetek).
Víte, zajímalo by mě, jestli by Vás v hlasování ovlivnilo, kdybyste věděli, kdo je hostitelem kterého hříchu. Zdalipak by podoba mých postav způsobila, že by třeba Lenost a Chtíč nevedly.
Mohli by jste vy, co jste hlasovali (samozřejmě klidně i ti, co ještě ne), kuknout do příslušné rubriky (FM: INB) na postavu (protože věřím, že si nikdo nepamatuje, jak sakra mí pánové vypadají) a napsali, jestli by ten hřích nechali nebo ne, a popřípadě, který by podle postavy vybrali? Moc by jste mě potěšili.:)
Tak, tady máte, kdo je hostitelem koho↓

Ice - Pýcha

Dark - Hněv

Hiro - Závist

Callef - Obžérství

Dall - Lakota

Blood - Lenost

Death - Chtíč


...pápápá, Vaše Nicolca ^^

Hihi Takamasa

20. ledna 2011 v 21:15 | Nicolca |  FM: INB-Takamasa
Asi jste si mysleli, že s těma hihíkama-chibíkama dám chvilku pokoj.xD Upřímně, myslela jsem si to taky. Ale tohleto jsem čmárala v zeměpise, mimochodem, na druhé straně papíru jsou informace o Japonsku, a taky tu dlouho nic tužkou nebylo, takže tadá - hihi východní Pán!^^ *Takamasa schovává hlavu v dlaních a odchází pryč - chibi podoba je hold potupa*

http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2011/020/a/4/chibi_takamasa_by_nicolca94-d37mvsz.jpg

SOUL FRIENDS

16. ledna 2011 v 12:34 | Nicolca
http://www.kawapaper.com/d/13609-2/Kawapaper_Soul_Eater_0000097_1600x1200.jpg

Pro TheAliceQiao za SB

14. ledna 2011 v 16:36 | Nicolca

Od TheAliceQiao za SB (nebo po jejím za PB)

14. ledna 2011 v 16:31 | Nicolca
Arigato!^_^

Dead Angel...

12. ledna 2011 v 19:22 | Nicolca |  FM: INB-Death
No jo, trochu přeskakuju a rovnou do 3. série... takže echm, echm, představuji Deathovu finální formu - Mrtvého Anděla ("mrtvého" berte s rezervou, jde jen o dramatičnost xD)↓

http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2011/012/4/7/dead_angel____by_nicolca94-d370kmj.jpg

GrimmUlqui cosplay

10. ledna 2011 v 19:15 | Nicolca
http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2011/008/b/2/espadas_by_zettai_cosplay-d36pmlw.jpg

Tell me your wish...

1. ledna 2011 v 17:56 | Nicolca |  FM: INB-Ruby
"Řekni mi své přání... a já ti ho splním, je-li to v mé moci." Ruby

http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2011/001/e/a/tell_me_your_wish____by_nicolca94-d3660jx.jpg

Happy New Year!

1. ledna 2011 v 17:13 | Nicolca
Nicolca Vám (jako vždycky) opožděně přeje šťastný nový rok, ať se Vám splní všechno, co si přejete, hlavně ať jste zdraví a neutápěli se v depresích kvůli škole.xD Snad bude rok 2011 příjemný a úspěšný.