Srpen 2010

Takeda Toshihiro

31. srpna 2010 v 14:48 | Nicolca
Datum narození: 4. května 1975
Bydliště: prefektura Gifu, Japonsko
Povolání: Sportovní trenér (dříve hasič)
Výška: 171 cm
Váha: 63 kg
Počet soutěží: 24
První soutěž: Sasuke 5
Poslední soutěž: Sasuke 30
Nejlepší výsledek: třetí úsek - Pipe Slider, Sasuke 8, 12 a 17

Takeda Toshihiro (竹田 敏浩), hasič z prefektury Gifu, je Sasuke All-Star, známý svými úžasnými výkony. Do třetího úseku postoupil už 13krát (a také 7krát po sobě - od Sasuke 11 do Sasuke 17). I přes jeho působivé výkony ve třetích úsecích se mu nikdy podařilo postoupit do finálového kola. Je tak jedinou ze šesti All-Stars, která se až do finále neprobojovala.
Takeda začal v 5. soutěži. Všech 73 soutěžících před ním selhalo, Takeda udělal na všechny dojem, když první úsek zvládl s časovou rezervou 1,08 sekundy. Pouze dva další soutěžící překonali ten den celou trať prvního kola (Yamamoto Shingo, Yamada Katsumi). Nicméně, v druhém úseku nedokázal bezpečně přejít přes Spider Walk (pavoučí stezka). V 6. turnaji v 1. úseku Takedovi zbývalo ještě 10 sekund. Ve druhém úseku zvládl Spider Walk, ale vyčerpal veškerou energii na Body Prop (propnutí těla), a po dlouhém boji se zřítil do kalné vody. V 7. soutěži (zřejmě za to mohlo i nachlazení) bojoval na Soritatsu Kabe (prohnuté zdi), na které se příliš zdržel a těsně před cílem mu vypršel čas. V 8. soutěži se úspěšně probojoval až do třetího úseku, k Pipe Slideru (tyčový kluzák). Ačkoli uklouzl a spadl dříve, než se mohl pokusit o skok na plošinu, po tomto turnaji je považován za člena All-Stars. V 9. turnaji, i když se mu nepovedlo zdolat Soritatsu Kabe na první pokus, znovu se dostal až do třetího kola. Vše šlo hladce až do Lamp Grasper (stisk koule(?)), který ho vyřadil ze soutěže. V 10. soutěži nedokázal zvládnout Jump Hang (skok na síť) v prvním úseku. V rozhovoru řekl: "Věděl jsem, že spadnu v okamžiku, kdy vstoupil na trampolínu."
V 11. turnaji se Takeda znovu probojoval do třetího úseku. O několik měsíců dříve měl vykloubené rameno, i to zřejmě způsobilo, že ztratil rovnováhu na Body Prop.V Sasuke 12 postupil až k Pipe Slideru, ale možná také kvůli zranění, se nedostal dost daleko a spadl do vody. V Sasuke 13 se dokázal znovu dostat do 3. úseku. Zápasil s Cliffhangerem (závěs na skále), ztratil sevření před koncem překážky a spadl do vody. V Sasuke 14 dosáhl nejrychlejšího času (rezerva 32.44 sekund) v prvním úseku. Nicméně, opět neuspěl na Cliffhangeru. V Sasuke 15 získal v prvním kole časovou rezervu 23 sekund. I když prošel druhým úsekem bez problémů, a tentokrát zvládl i Cliffhanger, ale na Pipe Slideru ztratil sevření a spadl. To bylo poprvé (a doposud jediný turnaj), kdy se Takeda dostal ze všech nejdál. V Sasuke 16 se zase dostal do třetího úseku, ale opět ho zradil Cliffhanger. V Sasuke 17 se mu povedlo překonat všechny překážky až k Pipe Slideru, ale nedokázal skočit dostatečně daleko, a skončil ve vodě.
Po Sasuke 17 měl Toshihiro původně ze soutěže nadobro odejít, ale byl svými dětmi přesvědčen, ať zůstane. V Sasuke 18 překonal zcela nový první úsek, ve druhém kole se mu však nepovedlo dostat se přes Salmon Ladder (rybí schůdky). V Sasuke 19 ztratil drahocenný čas na Pole Maze (skok na tyč(?)) a pak i na Soritatsu Kabe, který zvládl až na několikátý pokus a bohužel mu vypršel čas. To bylo poprvé od Sasuke 10, co neuspěl v prvním kole. V Sasuke 20, ačkoli neměl zprvu žádné problémy, ztratil hodně času, na laně u překážky Flying Chute. Čas mu vypršel jen kousek od cíle, na Rope Ladderu. Podruhé za sebou nezvládl první kolo. V Sasuke 21 mu v prvním úseku ještě zbývalo 15,79 sekund. S lehkostí zvládl také Salmon Ladder ve druhém úseku a vydal se do úseku třetího. Stal se prvním soutěžícím, který zvládl nový Cliffhanger, ale nakonec podlehl překážce Hang Climbing. V Sasuke 22 ho zradila trampolína u Jumping Spider v prvním úseku, tady neuspěl poprvé. V Sasuke 23 se znovu dostal až do třetího úseku, zvládl Hang Climbing, ale nedokázal překonat hned následující překážku, Spider Flip. V Sasuke 24 zvládl první úsek velmi dobře, jako jediný z All-Star se dostal dál. Překonal i druhý úsek, ale ve třetím se opět nedostal přes Spider Flip.
Vrátil se v Sasuke 25, dostal číslo #70, což bylo jeho nejnižší startovní číslo od Sasuke 8. Málem selhal na nové překážce, ale nakonec úsek dokončil s rezervou 8 sekund. Ve druhém kole se mu stalo to samé jako v Sasuke 18, neuspěl na poslední příčce nového Double Salmon Ladderu.
V Sasuke 28 byl diskvalifikován v prvním úseku na Rolling Escargot, když se chodidlem dotknul vody. V Sasuke 29 opět neuspěl už v prvním úspěchu na třetí překážce Hedgehog.
V Sasuke 30 zvládl první úsek, ve druhém úseku byl ale diskvalifikován na Swap Salmon Ladder.
takedatoshihiro.jpg picture by Nicolca
*super hasič - mít takovýho i u nás...xD*

Ichigo - The Cool Ginger

29. srpna 2010 v 20:10 | Nicolca
*Totálně slintá - nádhera z DA*

Nagano Makoto

28. srpna 2010 v 14:36 | Nicolca
Datum narození: 30. března 1972
Bydliště: prefektura Miyazaki, Japonsko
Povolání: Rybář
Výška: 162 cm
Váha: 62 kg
Krevní skupina: B
Počet soutěží: 24
První soutěž: Sasuke 7
Poslední soutěž: Sasuke 30
Nejlepší výsledek: vítěz finálního úseku, Sasuke 17
Přezdívka: King of Sasuke, Leader Of the All-Stars, Ninja Warrior Legend, Captain SASUKE

Nagano Makoto (長野 誠), rybář z prefektury Miyazaki a kapitán lodi "Konpira Maru", je Sasuke All-Star a je jedním ze tří mužů, kteří dokončili všechny čtyři úseky soutěže. Podle všech by to mohl být on, kdo znovu zopakuje svůj velkolepý úspěch z roku 2006. Nagano drží rekord za nejvíce pokusů v závěrečném úseku (5krát), a už mnohokrát dosáhl nejrychlejších časů v prvním a druhém úseku.
Nagano je známý svou důsledností v soutěži. Probojoval se do závěrečného úseku třikrát za sebou (v 11., 12. a 13. soutěži), ale nepodařilo se mu uspět. Z těchto tří byl nejblíže vítězství v soutěži na podzim roku 2003 (Sasuke 12).
Ve své první soutěži, v Sasuke 7, byl sice z vysílání vystříhán, je ale známo, že mu vypršel na Soritatsu Kabe (prohnutá zeď). Vrátil se hned o půl roku později, v Sasuke 8, a znovu mu vypršel čas na Soritatsu Kabe jako mnohým jiným. Před 9. soutěží si postavil repliku této překážky ve svém domě, což se odrazilo i na jeho výsledku. První úsek dokončil s rezervou 22,7 sekund. Postoupil až do úseku třetího, kde ho vyřadil Pipe Slider (tyčový kluzák(?)). I přesto se v této soutěži ukázal jako nejlepší účastník.
Po tomto působivém výkonu byl Makoto oficiálně uveden jako jedna z All-Star. V 10. soutěži se od něj hodně očekávalo, ale překvapivě spadl na Jump Hangu (skok na síť) už v prvním úseku. Pro Nagana to byl hodně neuspokojivý výkon, nicméně v dalším turnaji se dostal až do finálového kola. Tady se ale příliš zdržel na Spider Climbu a nestihl vyšplhat po laně včas. Ve 12. soutěži opět postoupil až do závěrečného úseku. Ačkoli lezl rychleji než při prvním pokusu, čas mu vypršel jen pár sekund před stisknutím červeného tlačítka. Odmítl se podívat z věže dolů, řekl, že to udělá až skutečně vyhraje.
V 13. soutěži a to i přes prodloužení v prvního úseku, Nagano zamířil opět do závěrečného kola, aby mohl čelit dalšímu vypršení stanoveného limitu. Pochopitelně zklamán tímto výsledkem se vrátil ve 14. soutěži a dokončil první úsek s úžasnou rezervou 30 sekund. Jenže ve třetím turnaji byly zavedeny tři nové překážky a Nagano spadl při pokusu o zdolání Jumping Bars (vím, co to je, ale nevím, jak se to česky jmenuje). V 15. turnaji se mu nepodařilo překonat Metal Spin (kolotoč, nebo tak nějak) ve druhém úseku. To byl jeho první neúspěch ve druhém úseku.
Snad nejpodivnější selhání, které Nagano utrpěl, bylo v 16. soutěži. Nagano se znovu dostal až téměř ke konci třetího úseku. Dal si přestávku na hrazdě před Devil's Swing (ďáblova houpačka), která vede k Pipe Slideru. Když se Makoto rozhoupal a chytil se tyče jednou rukou, uklouzl, udržel se sice na houpačce, ale tyč Pipe Slideru ujela o kus dál. Nagano neměl žádnou šanci na tyč dosáhnout a tak bohužel skončil ve vodě.
V Sasuke 17 zvládl Nagano první úsek bez námahy s časovou rezervou 12,4 sekund. Nagano přeletěl druhý a třetí úsek a dostal se znovu až do finálního úseku spolu s Nagasaki Shunsukem. Makoto byl pevně rozhodnutý přenést se přes své dřívější neúspěchy. Na lano dosáhl při 18 sekundách, tlačítko na vrcholu věže stiskl, když mu zbývalo ještě 2,56 sekundy. To mu vyneslo titul Grand Champion. Jen on a jeho kolega z All-Star, Akiyama Kazuhiko, dokázali pokořit všechny čtyři úseky soutěže.
Po jeho úspěchu byla celá dráha předělaná, jak se ukázalo v 18. soutěži. Během této soutěže se Nagano dostal do 3. úseku, ale byl diskvalifikován, když se dotkl hrany stěny, na které je připevněný Cliff Hanger. Cliff Hanger byl také pozměněn, a tak když se Nagano rozhoupával ke skoku a pak se zachytil závěsu na skále, omylem se dotkl stěny. Makoto oznámil svou chybu sám a soutěž tak byla ukončena.
V 19. soutěži spadl do vody v prvním kole z Flying Chute. Bylo to šokující jak pro celé publikum a moderátory, tak pro jeho kolegy z All-Stars. Byla to jeho první porážka v prvním úseku od roku 2002. V dalším turnaji spadl ve 2. úseku na Downhill Jump (těsně před tímto turnajem strávil dva týdny v nemocnici), a opět pád v prvním úseku na Slider Jump v 22. soutěži, ale jeho potenciál je stále stejně vysoký jako vždy, jak vyplývá z jeho výkonu v 21. soutěži, kde spadl až ve třetím úseku na Gliding Ring, podobné překážce jako je Pipe Slider. Spadl snad jen metr před koncem třetího kola.
V Sasuke 23 Nagano ukázal v prvním úseku velkou rychlost, dokud se nedostal k Slider Jumpu, kde selhal podruhé. Nicméně, potrubí se chytilo o rám překážky. Proto byla dána Naganovi možnost druhého pokusu po asi 43 minutách. Tentokrát se mu podařilo celý úsek dokončit. Překonal 2. i 3. úsek a postoupil až do finále. Nagano vyšplhal po Heavenly Ladderu (nebeský žebřík (?)), když mu zbývalo ještě 23 sekund, ale ztratil čas na lezení po G-Rope a vypršel mu čas.
Ve 24. turnaji zvládl první tři překážky s lehkostí, ale na konci Spider Walk uklouzl a spadl do bahnité vody. V rozhovoru poté řekl, že chtěl první polovinu úseku zvládnout rychle, aby mohl mít spoustu času na konci úseku, kde dalším silným soutěžícím jako Yamamoto Shingo a Kanno Hitoshi vypršel čas.
V Sasuke 26 měl číslo #99. Hned na začátku nasadil skvělou rychlost, ale nakonec spadl na Jumping Spider.
V Sasuke 27, 28 i 29 opět získal své pověstné číslo #100. V Sasuke 27 se úspěšně probojoval až do 3. úseku, kde ho však zastavil Ultimate Cliffhanger. V Sasuke 28 a 29 mu vypršel čas v prvním úseku na překážce Ni Ren Soritatsu Kabe.
V Sasuke 30 získal číslo #99 a po neúspěchu v minulých dvou soutěžích se mu konečně znovu povedlo překonat první úsek. Jeho cesta však skončila v úseku druhém, kde byl diskvalifikován na Swap Salmon Ladder.

A poznámka nakonec - číslo #100 měl Makoto v soutěži už čtrnáctkrát.:)

naganomakoto.jpg picture by Nicolca
*prostě THE BEST NINJA!xD působí jako hroznej sympaťák a má děsně krásnej úsměv!*

Sode no Shirayuki-cosplay

28. srpna 2010 v 12:28 | Nicolca

Nagasaki Shunsuke

27. srpna 2010 v 21:31 | Nicolca
Datum narození: 16. května 1987
Výška: 173 cm
Váha: 70 kg
Povolání: skokan na trampolíně
Počet soutěží: 8
První soutěž: Sasuke 14
Poslední soutěž: Sasuke 30
Nejlepší výslede
k: Finální úsek, Sasuke 17
Přezdívka: Prince of the Trampoline (trampolínový princ)

Nagasaki Shunsuke (長崎 峻侑) je skokan na trampolíně, který je jedním z nejslibnějších posledních účastníků soutěže. Tento kvalifikovaný skokan na trampolíně, který je nazýván "trampolínový princ", získal několik medailí na Trampoline World Cups a Doha Asian Games.
Shunsuke se poprvé objevil ve 14. soutěži v 17 letech. V této soutěži se dostal do druhého úseku, kde mu po zápasu se Spider Walk (pavoučí stěna - nebo tak nějak) vypršel čas u zdvihání zdí.
V osmnácti letech se dostal do úseku třetího, kde se mu ani v 15. ani v 16. turnaji nepovedlo překonat Cliffhanger (závěs na skále). Po 16. turnaji si kvůli tréninku postavil repliku Cliffhangeru v garáži.
V 17. turnaji měl v 1. úseku nejlepší čas, zbývalo mu 17,7 sekund. Druhý úsek zvládl s rezervou 10,8 sekund. Ve třetím úseku se konečně dostal přes Cliffhanger a dokončil celý třetí úsek společně s šampionem Nagano Makotem. A i když mu ve finálním úseku vypršel čas, všichni si všimli jak je Nagasaki nadaný soutěžící.
V 18. turnaji, on i jeho bratr Takamasa, dokázal zvládnout celkově přestavěný první úsek. I druhý úsek se Nagasakimu povedlo dokončit (a to i včetně nového Salmon Ladder (rybí schůdky)) a dostal se až do 3. úseku. V předělaném třetím úseku se mu dařilo do čtvrté překážky, novějšího Cliffhangeru. Na rozdíl od Nagana Makota a budoucích soutěžících se Nagasaki snažil dosáhnout na třetí římsu bez skákání. Nicméně, vzhledem k velké propasti, spadl do vody a byl vyřazen.
V 19. soutěži byl vyřazen v prvním úseku po pádu na Flying Chute (nepamatuju si český název). To bylo poprvé, co spadl hned v prvním úseku. Do té doby měl dokonale pokořené první úseky, rekord pěti po sobě jdoucích perfektně zvládnutých prvních turnajů.
Nagasakiho absence v soutěži (Sasuke 20) způsobily přípravy a trénink na Olympijské hry 2008. Před Sasuke 22, Nagasaki napsal na svém blogu, že chce soutěžit (a dokonce přidal i obrázek jak cvičí na Cliffhangeru). Nicméně z neznámých důvodů nebyl pozván.
Po odmlce devíti soutěží se vrátil v Sasuke 29. První úsek s přehledem zvládl s téměř 12 sekundovou rezervou. Zastavil ho úsek druhý, kde mu vypršel čas na poslední překážce Passing Wall.
Zúčastnil se také následujícího turnaje Sasuke 30 a první i druhý úsek překonal. Ve třetím úseku zvládnul snadno první tři překážky, ale při skoku na čtvrtou římsu Crazy Cliffhangeru skončil ve vodě. (no jo, Shunsuke a jeho prokletý cliffhanger...)

nagasakishunsuke.jpg picture by Nicolca
*Líbil se mi od začátku, od jisté doby ho ale naprosto zbožňuju!♥*

Taaaaak...

27. srpna 2010 v 21:19 | Nicolca
Jak jste si jistě ráčili všimnout, momentálně doslova žeru Ninja faktor, a to až tak, že se mi povedlo najít tvz. Sasukepediu, kde je snad všechno o soutěži i účastnících (třeba i jejich oficiální stránky). Angličtina mě neodradí (kamarád google pomůže), tak vás zahltím informacemi a možná i obrázky mých oblíbených soutěžících. Jen abyste se nedivili, co to tady mám za články!xD
...Vaše Nicolca (posedlá Shunsuke Nagasakim :D)

Ice&Death *...a výpis Iceova chování s jednotlivými členy jeho harému xD*

26. srpna 2010 v 13:17 | Nicolca |  Všechny a ostatní postavy
Aaaaaaaaaach *nevšímejte si její prazvláštní nálady*, takže musela jsem si (nejen sobě, i Deathovi!xD) udělat k velkému smutku i radost - smutkem myslím to, že FM: The Rebellion of Evil Powers ukončím v 7. sérii (neradujte se, kreslit a psát budu pořád), radost máte na obrázku pod článkem. Opravdu jsem to byla já, kdo říkal, že se Ice nemůže tvářit...mile? No jo, to bude tím, že Death umí i nemožné (hotovej Chuck Norris!xDxDxD), tak umí i vyčarovat podobně neiceovský výraz... ano, jsem děsně nestranná osoba, zatímco nebohátka ubohý jako Flower a Shiny (pozornost Dalla upoutal Hiro *ďábelský smích-úchylná yaoijačka, vážně!*) nemají nikoho, s Flamem a Energy pořád nevím, jestli něco bude, spíš asi ne, Ayame (zůstala opravdu jen Iceovou fanynkou)...hm, možná Callef? Že by si našel čas mezi poletováním za Hirem (aby co nejvíc nasral Dalla :D)? Ano, najde.xD Ale zpátky k nestrannosti - Ice má málem něco jako harém (vtip je v tom, že on po něm rozhodně netoužil, ale nějak se to tak semlelo). Což ukazuje, že si síly s věrností jednomu partnerovi opravdu hlavu nelámou - nebo jinak, nevadí jim, když jejich miláček spí s někým jiným. Jenže kdyby byly všichni jako Water a Yuni, ukousala bych se nudou. Protože ty jejich zamíchaný vztahy mě opravdu baví. Zvlášť Iceovy změny osobnosti, i když celý jeho harém zaslouženě ví, že není chladný a bezcitný jak se prezentuje - s Windy je to typický Ice. S Bloodem nemá potřebu chovat se tak děsně iceovsky. A s Darkem nastávají potíže - Ice se tak strašně snaží zachovat chladnou hlavu, studený výraz a odmítavý postoj, jenže Dark to s ním jednoduše umí. A to Icee nehorázně štve, oblíbená věta zní :"Pusť mě!", když už vidí že to opravdu nemá cenu, pokračuje s: "Nenávidím tě!" a "Zabiju tě!", Dark mu na to vždycky odvětí: "No jo, já vím.", protože to Iceovi stejně k ničemu není. Jednou Ice zkusil ječící techniku a po dlouhé chvíli řevu byl umlčen větou: "Ty máš teda výdrž!" s čímž se začali oba dusit smíchy. A i když se Ice pořád snaží přijít na to, jak sakra zůstat proti Darkovi imunní, tohle kočkování už je vlastně běžná rutina. No a s Deathem? Jaký by asi mohl být s miláčkem všech, Deathem?:)


Makoto-aneb Kubova první výuka japonštiny

25. srpna 2010 v 21:06 | Nicolca
Teda, japonsky ho neučím, ale když mamka dneska řekla, že si to tak jede s bráchou ke kámošce na kafe a Kuba (za měsíc mu budou dva roky) se z kočárku najednou ozve: "Makoto!"- téměř jsem umřela smíchy. Pak jdeme z obchodu a Kuba zase: "Makoto!", já se málem válím po silnici a on k tomu ještě přisadí: "Nagano!" A to je dneska pořád, já na něj: "Makoto!" a on to samozřejmě opakuje. K němu přidám ještě "Bunpei!", "Shinji!"(už jsem ho dloooooouho neviděla!:( ), "Toshihiro!" a "Shingo!", to zopakuje naprosto perfektně, jen Shunsukeho mi poněkud chomtá, takže z něj vznikne nějaké neidentifikovatelné slovo na š. Už jsem byla napomenutá, ať ho učím něco pořádnýho a ne japonský jména (tak ho naučím arigato, koničiwa, gomen a pak si může stěžovat =P), ale když on si začal sám... a já tomu prostě neodolám!xD No, i tak už mamka na Kubu: "Co, ty Makoto?" a "Mám ti podat židličku tam, ať se můžeš dívat na Makota?" Takže se se mnou dneska na půlku faktoru díval, viděl Makota, mamka zase jak je pan rybář krásnej, jo, pak jsme si zaslintaly i u Shunsukeho (ale já víc!) a můžeme jít v klidu a míru po dnešním vražedném úklidu pokojíku požehnaně spát!
...Vaše Nicolca (praštěnější a uslintanější než obvykle)

Od Kiyoko-chan za bleskovku

23. srpna 2010 v 20:26 | Nicolca
Děkuju mockrát!


Shinji cosplay

22. srpna 2010 v 20:19 | Nicolca
Prostě dokonalost sama! I ten výraz - naprosto jako on!xD


Iru

21. srpna 2010 v 20:52 | Nicolca |  Shugo Chara-fanartsOd Ayame a Shiori za bleskovku

21. srpna 2010 v 13:47 | Nicolca
Díky, je úžasný!:)

Od Mary...jen tak!xD

18. srpna 2010 v 15:40 | Nicolca


Ouran-chibíci

16. srpna 2010 v 18:47 | Nicolca


In blue...

16. srpna 2010 v 17:33 | Nicolca |  Water&Michael
Víte, jaký by byl Michaelův a Waterův nejoblíbenější seriál? Přece Šmoulové! Tam je totiž spousta modré!xD


A další perly (5. a 6. řada) jako např. pedofilní Dall xD

14. srpna 2010 v 23:00 | Nicolca |  Všechny a ostatní postavy
Úchylnější a úchylnější...xDxDxD

5. série

Ayame (nedůvěřivě si prohlíží Simona): On vypadá - nebezpečně.
Windy: Nechtěla jsi říct dokonale a sexy?
Ayame: Ne, vypadá nebezpečně.
Windy (pošeptá Snow): Nemám ji ráda!


Dall (plánuje vraždu Ayame): Nejdřív ji přivážu na Sethův úžasný "patologický" stůl, rozkuchám ji, pak ji rozřežu, ty kousíčky nacpu do igelitky a zakopu je hluboko v lese!


Light: Něco ti řeknu. Ke spokojenosti nestačí mít jen holku. Musíš mít i kluka!
Dall (zrudne): Ehm...
Light (ušklíbne se a kývne hlavou k Hirovi): Třeba někoho, jako je on.
Dall (nasucho polkne a utrousí): Nezavání to pedofilií?
Light: Cože? Vždyť je mu sedmnáct!
Dall: Jo, jenže ještě před dvěma dny mu bylo osm!

Od Roxynky za SB

12. srpna 2010 v 22:50 | Nicolca
Děkujiiiiiii!:)Pro Roxynku za SB

12. srpna 2010 v 22:47 | Nicolca

Psycho Shiny

11. srpna 2010 v 21:13 | Nicolca |  Všechny a ostatní postavy
Bez komentáře...xD


Death note→Shugo Chara

11. srpna 2010 v 19:50 | Nicolca
Light a L jako Amulet Heart a Amulet Clover*Nicolca už asi po sté umírá smíchy-kam na to ti lidi chodí?*

https://78.media.tumblr.com/2507be280e42589914128a729401583b/tumblr_p3i5tnbH3K1rvbzggo7_r2_540.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

🍊🍊🍊

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.