Červenec 2010

Callef

31. července 2010 v 23:18 | Nicolca |  Callef&Stefan
Naprosto chápu Darkovu otázku: "Jsi si jistý, že jsi opravdu síla Zoufalství? Moc zoufale totiž nevypadáš!":D


Evil Death

30. července 2010 v 19:27 | Nicolca |  Death&Cedric

Watashi (další slovíčko, o kterém možná vím co znamená...)

28. července 2010 v 19:15 | Nicolca
Mamka našla asi rok starou fotku (na občanku), tak jsem ji musela hodit do scaneru a po dlouhé době taky ukázat, jak vypadám. I když je opravdu stará asi tak rok, moc změn jsem se sebou neprovedla, jen už mi vybledl ten růžový proužek, vlasy mám trošku kratší a ofinu zase delší (a v pátek se jdu stejně obarvit (tak třeba budu konečně blondýnaxD) a vlásky ostříhat-sestříhat). S ksichtem nic nepodělám, brýle dlouho nový nebudou, takže tuť mě máte↓

Callef-info

26. července 2010 v 16:24 | Nicolca |  Callef&Stefan

Callef

síla: Zoufalství
jméno: Callef
barva: sv. fialová
majitel: Stefan (dřívější majitel neznámý)
zajímavosti: Jako zhmotněná síla se síla Zoufalství Callef objevila ve 4. sérii. Ve 4. a 5. řadě byl nepřítelem (no, to je možná moc silné slovo, jak na něj, tak na Stefana) a jeden z hlavních bojů svedl v řadě páté s Darkem. Na konci série svého pána spolu se sebou zničil - tak a teď to vypadá, že tady Callefova hvězdná kariéra skončila. Jenže (Nicolce bylo líto je oba zamordovat), ono to bylo jinak.
A to se zjistí v 6. sérii, když se Stefanovi povede bojem vytáhnout zpátky z hloubi Dallovy duše Derecka. Stefan bratrovi vysvětlí, že když viděl jeho zoufalý pohled, nemohl si dovolit umřít, a že Callef při svém (sebe)vražedném manévru udělal vlastně to, co Pán s našimi silami a jejich majiteli s tím rozdílem, že Stefan nebyl v jeho duši skrytý tak hluboko. A Callef se rozplynul tak, jak to síly v případě smrtelného zranění nebo jiného nouzového případu občas dělají. Dále jim poví, že takhle snadno mohli vrátit jen Derecka, protože Dall původně nebyl síla určená pro něj. U ostatních to takhle nejde.
Aby se to nedozvěděl Pán, o Dereckově svobodě zbytku zatím neřeknou (jen s Hirem musel Dall udělat výjimku) a udělají zase to co Stefan s Callefem. Dall má Powerixovou podobu, Dereckovu barvu očí, ale svého pána slyší a cítí a při každé možné příležitosti se od sebe oddělí.
Živí Callef a Stefan zůstávají asi do poloviny série také tajemstvím, ale pomáhají s ničením temných sil jak se dá.
A teď alespoň trošku o něm - Callefovou největší vášní je hudba a s mikrofonem to umí pořádně rozjet. Jeho magie není nijak bojová, i když samozřejmě dovede nějaké to odražení a silné štítové kouzlo. Callefův nejsilnější útok se ale jmenuje "Výkřik zoufalství"(občas pozmění na "Křik zoufalství") - zvuk naprosto děsivý pro uši všech sil, když chce i pro sluch obyčejných lidí.

ENERGY

20. července 2010 v 19:04 | Nicolca |  Energy&Cate
Od teď má slečna Energie s otázkou "Budeš si se mnou hrát?" utrum! Jaká škoda...*takový škodolibý sarkasmus - mluví z ní Light*


Sweet dreams...

20. července 2010 v 13:03 | Nicolca |  Všechny a ostatní postavy
Vyhrabala jsem ze složky dávný obrázek a řekla si "proč ho sem nedat?"
Vidět Ayame, Dalla a Hira (k Ayaminým pitomým nápadům se k jeho smůle vždycky taky nějak nachomýtne) v takové harmonii se téměř rovná zázraku...


HIRO

20. července 2010 v 12:39 | Nicolca |  Ayame&Hiro
*pět minut přemýšlela nad nějakou "vtipnou" poznámkou, nakonec to vzdala*


AYAME

18. července 2010 v 22:05 | Nicolca |  Ayame&Hiro
Tak tu je-Ayamina první a druhá forma↓Pán

16. července 2010 v 22:11 | Nicolca |  Enemies
*kupodivu nemá co říct*

Pán-info

16. července 2010 v 13:55 | Nicolca |  Enemies
Pánem se stává síla stvořená Radou Věrných, která má v dospělosti dávat život novým nebo znovuzrozeným silám. Doba jeho vlády trvá až do doby jeho smrti (či spíš násilného zavraždění).
Nynější Pán se ve FM ukázal ve 4. sérii, když si k sobě zpátky povolal svého oblíbeného Deatha. V 5. řadě předal Dallovi "na hlídání" Ayame a Hira a byl to on, kdo zapečetil jejich a Energyinu sílu do dětské formy. Takže, až doteď byl postava vcelku neutrální. To se ovšem změní v 6. sérii (a tím si vysloužil rubriku Enemies =P), kde hodlá pokračovat v Shadowině zhaceném plánu "Vlády sil nade všemi". A protože chce, aby s ním spolupracovaly i naše známé, jenže tvrdohlavé a majitelům věrné, síly, rozhodne se tuhle jejich skálopevnost zlomit. A to tím, že jejich pány skryje hluboko v duších jejich sil, které po probuzení čeká trochu šok. Vypadají jako by byly se svými majitely - spojeny. Proto jsou Ice s Deathem vysláni za Pánem , aby se ho zeptali, jestli neví, co to má znamenat. On jim to s triumfálním úsměvem vysvětlí a dodá, že až se jejich vlastní podoba vrátí, budou jejich majitelé po smrti. A vlastně jakoby jejich vinou. Pozitivnější zpráva je, že to se stane asi až za dva měsíce.
Pán nemá žádnou určitou moc, umí ovládat síly (kromě našich známých) a ty ho poslouchají. A právě ty jemu věrné síly může používat jako svou vlastní magii.

Chibi Ruri-iro

15. července 2010 v 17:13 | Nicolca |  BLEACH-fanarts
Nicolčina vysoce inteligentní poznámka - Nejvíc sexy pták ze všech!xD
*pod slovem pták myslí ptáčka s křídly-jen aby nedošlo k omylu =P*Hihi Kaya

6. července 2010 v 19:12 | Nicolca |  Enemies


Ayame&Hiro-info

2. července 2010 v 21:14 | Nicolca |  Ayame&Hiro

Ayame&Hiro

síla: Rovnováha (Hiro představuje tu pozitivní, Ayame tu negativní část)
jména: Ayame a Hiro (vlastně Toshihiro, ale tak mu skoro nikdo neříká)
barva: černá a bíla, společně temně modrá
zajímavosti: Tyto dvě zhmotněné síly jsou velmi speciální. Nejsou určeny žádnému majiteli a jsou to jediné síly, které mezi sebou mají skutečný sourozenecký vztah. Až doposud žili vcelku spokojeně v Říši sil, v rezidenci Pána, jenže když si temní ochránci usmysleli, že Ayame, která má vlastně moc i nad temnou postatou sil, unesou a přinutí ji pro ně pracovat a Hira, který tedy zase přestavuje tu kladnou část, zabijí, bylo po klidu. Pán oba přenesl do Endoru a požádal Královskou divizi a její síly o pomoc-čili o jejich dozor a ochranu. A tak připadnou na starost (hlavně) Dallovi (k jeho "ohromné radosti"-málem se skácel k zemi), který to má brát jako "menší" trest za svou zradu. A vážně mu není co závidět - Hiro je sice zlatíčko a slušně vychovaný, ale Ayame je většinu času na zabití. Dělá Dallovi neustále naschvály, věčně se hádá s Energy a snad jediní, koho poslechne jsou Ice ("muž mých snů!") a Simon (když o něm řekla, že vypadá nebezpečně...). Nesnáší, když nemá pravdu a většinou to odnese její bratříček. Přesto má Hira moc ráda a nesnese představu, že by se mu něco stalo a ona zůstala sama.
Později získají oba svou druhou, starší formu. A tak Ayame začne uhánět Icee (a pak Callefa) a Hiro okouzluje naprosto všechny (hlavně Dalla)...
https://pa1.narvii.com/6799/31af36ad2124fd3650a5e46e6e8f86fd2580e7d5_hq.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

周觅

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.