Prosinec 2009

Ali a Serena od TecnyL☺♥e

31. prosince 2009 v 22:05 | Nicolca

K novému roku od Kejko Shijo

31. prosince 2009 v 21:59 | Nicolca
Super! Díky!

Diplomek od Báry ~ Sey

30. prosince 2009 v 20:56 | Nicolca
Ten je prostě úžasný♥! Díky moc!

Diplom za SB od TecnyL☺♥e

30. prosince 2009 v 17:12 | Nicolca
Je moooooc KRÁSNÝ! Děkuju!

...TecnuL☺♥e

29. prosince 2009 v 17:40 | Nicolca
Kopie-img027.jpg for TecnaLove picture by Nicolca

Light-info

28. prosince 2009 v 11:42 | Nicolca |  Light&Patrick

Light

síla: Negativní Energie
jméno: Light
barva: zlatá
majitel: Patrick
zajímavosti: Lightovi nebyl žádný temný dvojník na potlačení jeho dobrého já vytvořen, protože jak sám vtipně poznamenal: "Já jsem temný až až!"
Přes své prvotní chvástání, že polovinu sil(živlů) zvládne levou zadní, musel uznat, že i když všechny tyhle síly ovládá, není to zase až taková "brnkačka".
Light je prostě typická síla pro Patricka-sebevědomá, sebestředná a samolibá.
Ve 2. sérii se objevila jeho "1. (přiznaná) velká láska" Night Star. Od třetí řady konečně přestane všem kecat, že nesnáší Deatha (nevím, jestli chudákovi Deathovi ta hraná nenávist nevyhovovala víc-teď je mu Light totiž neustále v patách!xD), spíš naopak-že ho naprosto nefalšovaně miluje.

Dark-info

28. prosince 2009 v 11:32 | Nicolca |  Dark&Simon

Dark

síla: Iluze
jméno: Dark
barva: fialová
majitel: Simon
zajímavosti: Darkovo temné já, které jej ovládlo, se stalo tím nejnebezpečnějším protivníkem. Jeho hlavním cílem bylo samozřejmě zabít Simona Cullena.
Temný Dark je nevyzpytatelný a téměř nepolapitelný. Je pravou rukou Shadowa, síly která všem temným podstatám pomohla stát se tou dominantnější částí.
Darka se podařilo vrátit na stranu Dobra jako posledního. Jeho silná oddanost k Simonovi totiž donutila Zlo v něm zakořenit mnohem hlouběji než u ostatních.
Jak už bylo řečeno, Dark je velice oddaná síla, kapitán Cullen je pro něj hlavní prioritou. S menší nadsázkou platí za vyrovnaného a klidného-dokud Light nebo Flame nezapomenou před jménem jeho pána říct kapitán nebo lord nebo dokud se Blood nebezpečně blízko nepřiblíží k Iceovi. Ano, Darkovou nejdražší osobou je, mimo Simona, Ice.

Water-info

28. prosince 2009 v 11:21 | Nicolca |  Water&Michael

Water

síla: Voda
jméno: Water
barva: tm. modrá
majitel: Michael
zajímavosti: Temný Water se Mikeovi ukázal jako velmi mocný nepřítel a jeho temná část byla poražena jako předposlední síla.
Water je obvykle mlčenlivý a opět tu není nikdo, kdo by ho neměl rád. Yuni je do něj zamilovaná, ale Water ji celkem často štve svou hm, řekněme plachostí...

Flower-info

28. prosince 2009 v 11:12 | Nicolca |  Flower&Regina

Flower

síla: Země
jméno: Flower
barva: zelená
majitel: Regina
zajímavosti: Flower, či spíše její temná část všechny přesvědčila, že Země opravdu není nejslabším živlem. Obvykle spolupracovala s Energy. K Regině se (díky Deathově pomoci) vrátila mezi posledními, přesně jako šestá.
Je velmi tichá, moc se neprojevuje a proto není nikdo, komu by vadila. Nad tím se stále podivuje Alex, aneb jak může mít Regina takhle normální sílu?

Death-info

28. prosince 2009 v 11:01 | Nicolca |  Death&Cedric

Death

síla: Smrt
jméno: Death
barva: zlatá
majitel: Cedric
zajímavosti: Deatha jako jediného jeho temné já neovládlo. Proto tu najednou byli dva Deathové, na první pohled (až na ty oči) stejní, ovšem povahově naproto odlišní.
Temný Death je tak trochu narcis a chladnokrevný zabiják (to se bohužel stalo několika lidem osudným) a neštítí se ničeho, obrátí-li se to v jeho prospěch. Po této stánce má nad Deathem v boji navrch, co se ale týče rychlého a bystrého úsudku, poněkud za Deathem pokulhává.
Temný Death byl po Darkovi (a po Iceově návratu ke straně světla) druhou největší hrozbou. Na své přehnané sebevědomí později doplatil, až moc podcenil své druhé já. Poté, co byl poražen, si Death přivlastnil trochu z té jeho chladnokrevnosti. Došlo mu totiž, že ne vždy se musí postupovat podle předem předepsaného plánu Smrti...
Deatha prostě nejde nemilovat a neobdivovat. Od 3. série se dal dohromady se Snow a od stejné série konečně přestal Light tvrdit, že Deatha nesnáší, ale spíš ho až miluje a je šílený žárlivostí, kdykoli se k němu přiblíží Ice, toho totiž Death více než obdivuje, a Light má strach, aby se nakonec tihle dva nedali dohromady. Největším zlatíčkem je Death ale samozřejmě pro pro svého pána Cedrika...

Energy-info

28. prosince 2009 v 10:40 | Nicolca |  Energy&Cate

Energy

síla: Energie
jméno: Energy
barva: růžová
majitel: Cate
zajímavosti: Temná Energy klame svým vzhledem malé holčičky-je to velmi rychlá a silná bojovnice. Ke Cate vrátila jako pátá síla.
Nezdá se to, ale i taková malá a roztomilá holčička jako ona má poněkud morbidní povahu. Její oblíbená otázka je: "Půjdeš si se mnou hrát?" a neustále po Lightovi vyžaduje, aby ji nosil za krkem.
V 5. sérii získá zpět svou druhou, starší formu. A začnou po sobě pokukovat s Flameem.

Snow-info

28. prosince 2009 v 10:25 | Nicolca |  Snow&Irma

Snow

síla: Led a Sníh
jméno: Snow
barva:sv. modrá
majitel: Irma
zajímavosti: Snow jako temná nebyla k Irmě ani tak hnusná, chovala se ze všech temných sil nejlépe.
Svého staršího "bratra" Icee nade vše miluje a obdivuje. Není divu, že se zpátky ke Světlu vrátila hned po něm, takže jako čtvrtá moc.
Snow je milá a všemi zbožňovaná. Je zamilovaná do Deatha, ve 3. řadě se dají dohromady a jak Shiny řekla "jsou opravdu krásný páreček".

Ice-info

28. prosince 2009 v 10:18 | Nicolca |  Ice&Neo

Ice

síla: Led(+umění rozdělit jej na vodu a vítr)
jméno: Ice
barva: sv. modrá
majitel: Neo
zajímavosti: Iceova temná podstata se k Neovi chovala vskutku arogantně a od začátku mu šla po krku. Ovšem po nějaké době se v něm něco zlomilo, či spíše se začalo znovu ozývat jeho dobré já, a při jednom z útoků zachránil Nea před temným Deathem. Tak se Ice vrátil ke straně Světla jako třetí síla.
Ice je velmi vznešený, čímž si od Lighta vysloužil přezdívku princátko, často chladný a nepříjemný a nerad dává najevo své city. Irma s Neem se shodli na tom, že tak jako on vypadá ideál alfeyské mužské krásy, Ice si však nijak výjmečně krásný nepřipadá, a proto absolutně nechápe, proč má tolik obdivovatelek (i pár obdivovatelů xD). Jako třeba Windy, která ho zbožňuje a samozřejmě taky svou mladší "sestru" Snow, od 2. řady jím totálně poblázněný Blood, do toho si uvědomí Dark, že pro něj Ice asi taky není jen kamarád, Death ho označuje za svého největšího idola a nakonec samozřejmě jeho pán Neo, pro kterého je jeho úžasná síla málem někým jako bohem.

Flame-info

28. prosince 2009 v 10:03 | Nicolca |  Flame&Alex

Flame

síla: Oheň
jméno: Flame
barva: oranžová
majitel: Alex
zajímavosti: Když ve Flameovi převládla jeho temná část, stal se prudším a výbušnějším a zcela odmítal být "majetkem" svého pána.
Přes to všechno se vrátil k Alexovi(po jeho dojemném odprošení) jako druhá síla.
Flame je prostě "blázen". Rád se připojuje k Windiným alkoholovým dýchánkům a mezi všemi je velmi oblíbený. Snad proto, že nezkazí žádnou legraci - v tom jsou si s Alexem opravdu podobní.

Windy-info

28. prosince 2009 v 9:57 | Nicolca |  Windy&Nicky

Windy

síla: Vzduch
jméno: Windy
barva: šedá(stříbrná)
majitel: Nicky
zajímavosti: No, Windina temná strana se moc neukázala, jelikož po Darkově pokusu ji zabít na čas zmizela, ale i tak předvedla, jak je větrný živel posílený Temnotou mocný.
Jak už bylo řečeno, Dark se ji pokusil zabít, když se postavila mezi něj a Simona Cullena("mistra větru"). Windy na čas neznámo kam zmizela a když se zotavila, přidala se k Nicky jako první ze vzbouřených sil.
Windy vysoce klame svým vzhledem. Jako pravá síla působí jako elegantní dáma, ovšem její nápady a poznámky někdy opravdu stojí za to - něco jako praštěná puberťačka.
Zbožňuje Icee a hrozně žárlí na Blooda (na Darka ne, což je hodně divné, když s ním je Ice asi nejvíc).
Vánoční diplomek od Alishy♣

24. prosince 2009 v 10:38 | Nicolca
To nejvyšší jsem prosím pěkně já(teď mám sice účes poněkud jiný(Death-styleXD), ale tenhle byl letní)!

Vánoční diplomek od Kejko Shijo

23. prosince 2009 v 20:15 | Nicolca

Vánoční diplomek pro SB

23. prosince 2009 v 20:01 | Nicolca

Vánoční diplom od Mary

23. prosince 2009 v 19:27 | Nicolca

https://78.media.tumblr.com/2507be280e42589914128a729401583b/tumblr_p3i5tnbH3K1rvbzggo7_r2_540.gif

Obsah tohoto blogu je veskrze autorský.

Kdo chce kopírovat, nechť bezpodmínečně uvede zdroj!

🍊🍊🍊

Animace a obrázky, jež nepatří k výtvorům mé maličkosti, pocházejí ze serverů DeviantART a tumblr.